Suzuki GSX-R 750 (2000)

Vlastník Ventary
Vloženo 20.1.2018
Aktualizováno 20.1.2018

Moje láska na první pohled, moje první motorka, již se třetím motorem, ale už se jí asi nezbavím

První dojmy - Prostě stejně jako láska na první pohled, sedl jsem si a věděl jsem, že prostě bude moje :-)

Motorku bych doporučil pro - pro blázny co mají koule na supersporty :-D

Doplňky na motorce - padáky jsou samozřejmost, kufry nepotřebuji, vyhřívané rukojeti taky ne, jezdím jen když je teplo a guma lepí

Mašinu jsem si vybral kvůli vzhledu, byla to má první motorka, nikdy jsem na ničem jiném neseděl (vlastně párkrát jsem tátovi ukradl babetu do lesa ) a vždycky byl můj sen mít supersport. Všichni mě od koupě odrazovali, že na první mašinu je to moc silný... Je to ale přesně tak, jak mi říkal můj kamarád - všechno je v hlavě a pokud člověk nemá v palici nasráno, tak je jedno, na čem se naučí... Pořídil jsem ji v únoru, samozřejmě mi to nedalo a hned jak jsem v březnu pořídil i motooblečení (kůži, helmu, rukavice a boty), v dubnu jsem vyrazil se učit, dvakrát na letiště, pak jsem vyrazil na silnici, takže když jsem si v květnu začal dělat řidičák, nebyl jsem už úplnej nováček

Gahan37
Gahan37 napsal 21.01.18 v 11:57 10b.

Když nemá člověk v palici nasráno v prvním odstavci úplně nekoresponduje v druhém odstavci...za moto 10