Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník Goodji
Vloženo 30.11.2017
Aktualizováno 13.9.2019

Vloženo: 31.05.2019, Uskutečněno: 25.05.2019, Stav tachometru: 27237 km, Zhlédnuto: 62x

Tak tenhle rok si už určitě nevyjedeme. Při návratu z naší poslední vyjížďky jsme v Hořicích projížděli cca padesátkou po ulici Erbenova směrem od kruháče, a z vedlejší, Haklovi ulice nám, přímo pod motorku vletěla mladá řidička s čerstvým řidičákem. Jediné co jsem s tím mohl udělat, naplno brzdit a položit to pod auto. Manželka (nick rossirea) má zlomený pravý kotník a odřeniny v obličeji od přilby, Já mám rozdrcené pravé chodidlo, prasklé dva hrudní obratle a natažené vazy v levém rameni. Co je s motorkou zatím nevím, to se dozvím až mě za pár týdnů pustí z nemocnice domů. Na tom celém mě nejvíce mrzí psychická újma mé milované ženy, která toužila naučit se na motorce jezdit samostatně. Prvním velkým úspěchem bylo, že na tu motorku vůbec sedla, i když jen jako spolujezdec. Nedávno si pořídila stopětadvacítku a začala s prvními samostanými pokusy. A docela se jí dařilo. Po této nehodě je všechno pryč, a pochybuji, že se do jedné stopy ještě někdy vrátí.
místo nehody
Omlouvám se za chyby, kterých je v textu jako máku, ale píšu vleže na atomovém netbooku s vadnou klávesnicí a ještě špatným signálem. To je o nervy tenhle stroj.

Tímto chci také poděkovat bratrům Kotíkovím a klukům z AMK Hořice, kteří se mi postarali o motorku a přepravili ji domů

Motorkari.cz (1) napsal 02.06.2019 v 08:20

Drž se

Goodji (4) napsal 01.06.2019 v 12:18

Díky chlapi...

Čadil (31) napsal 01.06.2019 v 10:36

PŘEJU BRZKÉ UZDRAVENÍ CHLAPE

S-fogy (8) napsal 31.05.2019 v 23:16

zdravím, nejdříve se dejte do kupy oba, později promyslíš, co s motorkou. Uvidíš, že se k ježdění ještě vrátíte- oba dva. Přeji brzké uzdravení.

rossirea (0) napsal 31.05.2019 v 19:26

• Oprava a prodej

Tak došlo k nevyhnutelnému. Prodej našeho stromíka. O koupi silnějšího, bylo rozhodnuto už minulý rok, ale nehoda to jen uspíšila. Naštěstí nebyl stromík při nehodě nijak vážně poškozen (na rozdíl ode mě), po výměně něko

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.09.2019
    Uskutečněno: 11.09.2019
  • snížení stupaček o 25 mm

Další úprava vyhovující mé postavě. Zase se mi jezdí o něco lépe. :-)

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.04.2019
    Uskutečněno: 30.04.2019
  • kratší kosti zadního odpružení

Jezdím na hranici nosnosti "stromíka" a tak jsem namontoval kratší kosti (135 mm). Tím se stal zadek tvrdší a nejde na nerovnostech na doraz. Vedlejším efektem je zvýšení o cca 18 mm. Kosti 130 mm mi tu zbyly, kdyby měl

Typ: Oprava
    Vloženo: 19.04.2019