Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník Goodji
Vloženo 30.11.2017
Aktualizováno 2.4.2018

Mašina, po které jsem vždy toužil, a která je na mou přerostlou postavi jako dělaná.

Motorka koupena od Motosport Soukup

První dojmy - Perfektně ovladatelná, kultivovaná, pro mě ve všech směrech dokonalá. Pokud má nějaké nedostatky, jsou předem odpuštěny. Dobře se mi na ní sedí, a při jízdě v "psím počasí" bylo za řídítky stále útulno. Výkon je více než dostatečný a brzdy jsou účinné "tak akorát" Prostě - nemá to chybu...

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo rád cestuje, a potřebuje dobrou motorku na dlouhé cesty, ale i zábavné vyjížďky "kolem komína"..

Doplňky na motorce - Kufry GIVI+TopCase

Průměrná spotřeba - 4.62684 l/100km

"Stromíka" jsem si vybral kvůli jeho vysoké a mohutné stavbě, a také pro jeho proslulou spolehlivost, dlouhou životnost a také ekonomiku provozu.
Moje první jízda byla na 13 km vzdálené STK na evidenční kontrolu. Byla ještě tma, sněžilo a teplota jen 3 stupně. Přesto jsem se cítil naprosto jistě a bezpečně a kromě mokrých nohou jsem byl v pohodě. Do terénu se s ní nechystám, ale na silnici spolu najedeme spousty kilometrů. Další poznatky přidám až něco najedu.

killerrebel
killerrebel napsal 31.12.17 v 14:44 10b.

Pěkná Súza...

burak
burak napsal 07.12.17 v 17:04 10b.

Dobrá volba na naše silnice je cestovní enduro nejlepší ať dělá jenom samou radost

rakeťák-Kim
rakeťák-Kim napsal 01.12.17 v 20:57 10b.