Suzuki C800 Intruder (2015)

Vlastník JardaF68
Vloženo 14.11.2017
Aktualizováno 23.12.2018

Velká cesta Horním Rakouskem

Vloženo: 15.05.2018, Uskutečněno: 15.05.2018, Stav tachometru: 19353 km, Zhlédnuto: 15x

1 den sobota 28.4.
ODJEZD 7:30 Chata. Benzín v Novém Kníně. Po dálnici a hlavní silnici do Písku. Pauza na pumpě. Pak směr Putim a Bavorov, na Bavorov objížďka. Pak přes Volary do Nové Pece. Oběd v nové Peci, pan kuchař rád motorky. Restaurace Alma (domácí sekaná), příjemná paní i pan.
Pak Šumavou do Rakouska přes Schöneben a Rohrbach. Krásné silnice krásná krajina. Z Rohrbachu silnicí do Haslach an der Muhl. Ubytování na náměstí penzion Sunnseitn. Fajn. Ukecaný majitel, jede na Rolin Stones do Prahy, byl tu naposled před 30 lety.

2. den, neděle, 29.4.
Z Haslachu po krásných(!) silnicích v neděli kolem Welsu do Vöcklabruku, Tam samozřejmě procházka, párek a kafe na náměstí. Pak kolem Gmundenu s výhledem na Traunstien do Ebensee. Ubytování krásné, penzion Sybille, večeře v asijské restauraci DAO sněz, co můžeš. Přežrali jsme se!

3. den, pondělí, 30.4.
Ráno jsme vyrazili kolem jezera dál. Navigace zlobí. Cesta krásná, lesem, zatáčky, skvělá silnice. Pak hlavní tah pod Dachsteinem. Oběd (párek) v hospodě pro bikery Bierhäusel. Krásná slečna v kožených tirolských kraťasech.
Pak do Forstau, apartmán Basti. Zahrádka, posezení. Moc pěkné ubytování.

4. den, úterý, 1.5.
Volno, pěší tura ve Forstau, 10,5 km pěšky přes fitnessweg. Líný den, krásné prostředí. Alpy jako malované, všude pampelišky, zeleň.

5.den středa 2.5.
Krásná vyhlídková cesta. Nejdříve do Ramsau a pak přes Eben in Pongau do Voglau. Skoro nulový provoz, krásné silnice, úžasné zatáčky. A tam vyhlídkou přes Postalm až do Wolfgangsee. Přes Postalm, motorky 5 eur. Nikde nikdo krásné vyhlídky. Bloudili jsme u Voglau, navigace nás nahnala na polní cestu. Na cestě dřevorubec. Na Post Alm se cestou poblila v autě Happina.
Ubytování ve Wolgangsee, house Daheim apartmánek pro dva. Wolgangsee všude zavřeno, ale hospůdku jsme našli. Hydroplány nejsou. Noc Happy problila.

6. den čtvrtek 3.5
Další den zůstáváme ve Wolfgangsee, okružní cesta přes Bad Ischl, Attersee. Moc pěkné. Po cestě varování, že tu jezdí motorkáři, ať jsou k nim lidé ohleduplní. Pak nákup a flákali jsme se doma.

7.den pátek 4.5 .
Cesta krásná do Schwertberg, hotel Tinschert. 4 hvězdičky. Velmi elegantní hotel se wellness. Navigačně náročné, poprchávalo.

8. den 5.5., sobota
Opět krásné cesty do Gmündu. Cestou místy slabý děšť, ale vyčasilo se. Ubytování Motel Fair Sleep Avia. Zdá se že dobré. Zítra již Česko a na chatu. Odpoledně výlet pěšky na náměstí, dvě piva, dva zmrzlinové poháry. :)

9. den 6.5., neděle
Ráno odjezd 8:00, směr Třeboň, Tábor, Neveklov… rovná silnice, provoz žádný. Jen u Neveklova děsné silnice. V poledne v pořádku na chatě. V pondělí dopoledne domů do Prahy.

Ujeto 1101 km

• Letecké muzeum Metoděje Vlacha

I když mělo být deštivo, přesto jsme se spolehli, že nebude a nebylo! Nedělní výlet z minískem do Mladé Boleslavi mimo dálnice. Tam klasika podél dálnice, zpátky s oklikou směrem na mělník. Muzeum skvělé, klobása u letiš

Vloženo: 30.08.2021
    Uskutečněno: 29.08.2021
  • Studené a mokré Alpy 2019

28.4.2019 Protože předpověď slibovala na pondělí vytrvalý déš't, vyrazili jsme v neděli po oslavě k večeru. V 17:30 jsme vyjížděli. Slunce svítílo, sem tam mrak. Cesta velmi klidná. Když jsme byli v Písku, začalo zapada

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.04.2019