Yamaha XVS 650 DragStar (2003)

Vlastník thosta
Vloženo 12.10.2017
Aktualizováno 12.10.2017

Drakouš v z mého pohledu nejhezčí barevné kombinaci

Honda VT 600 Shadow: Ten softail u Drakouše mě prostě bral víc

První dojmy - Hrozně se mi líbila. Příplatkové sedlo spolujezdce, takže koupě jednodušeji prošla schvalovacím procesem u manželky. Při koupi jsem se nesvezl, přece jen to byla moje první velká motorka. Nechal jsem otestování na kámošovi.

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych pro začátečníky v tomto stylu, klidně holky, sedlo je skutečně hodně nízko, takže bezpečně dosáhne opravdu každý.

Doplňky na motorce - Příplatkové sedlo spolujezdce. Kožené brašny. Vše již od původního majitele

Moje začátky byly jako u mnoha na fichtlu. Po krátké chvíli už jsem ale brázdil pole okolo dědy na Jawě 250. To byl asi důvod, proč jsem pak v dospělosti zatoužil po kategorii custom. Typologicky mi ty motorky připomínaly Jawičky z mládí.

Na Drakoušovi se mi líbil kardan a softail. A takhle barva mě prostě vzala nejvíc.

Na motorce jsem se svezl až po koupi v noci, když jsme ji natěšeně sundali z vleku. Prohnal jsem ji krátce po vsi a už při první jízdě jsem začal tušit, že mi výkon dlouho stačit nebude...

Za rok jsem zamáčkl slz a vyměnil větší kladivo. Začala se psát story jménem Suzuki Intruder 1400 .

Na začátek motorkaření to ale byla dobrá volba, motorka, která výkonem nevyděsí a odpustí spoustu chyb.

thosta
thosta napsal 14.10.17 v 19:17

Díky, Netopýre. Už ale sedlam jiny stroj než Introše. Měl jsem jsem ho ale moc rád. Ten tvuj je moc pěknej .

thosta
thosta napsal 14.10.17 v 07:44

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 13.10.17 v 15:04 10b.

hezký stroj ,ale jak píšeš Introš 1400 je viší level ( taky jí sedlák ). Přeji hodně šťastných kilometrů .