Buell XB12X Ulysses (2007)

Vlastník O.N.E.
Vloženo 19.9.2017
Aktualizováno 19.9.2017

Monte Negro ve dvou v jednom sedle

Vloženo: 25.11.2017, Uskutečněno: 01.09.2017, Zhlédnuto: 18x

Rozhodnul jsem se že vyvezu ženu mou (místo letadlo-Egypt-nudan-sra*ka jak řemen) někam kde ještě nebyla a kam se na válecí dovolený nejezdí.Nakonec z toho byl kompromis že aspoň 4dny v kuse budem na jednom místě u moře a na motorku nesednem Tak jooo já byl rád aspoň za to.Naplánoval jsem plus mínus co bych chtěl jet,Ála si řekla svoje místa a nějak jsme to napasovali do sebe.
Plán byl,Balaton jako první zastávka,pak pokračovat dál Madarskem a zastavit se v Harkánech a od tam tuď to natáhnout až do Sarajeva a tam strávit 2,3 dny podle náklady.Nakonec tři dny a bylo to super.Pak můj cil Piva Lake,Durmitor které mám moc rád a mohl bych tam jezdit pořád.Pak jsme pokračovali vrchem Černé Hory do Albanie do Valbona Valley National Park.Pak už dolů k moři ještě zastávka u Skadarského jezera.První zastávka u moře bylo někde u města Ulcinj.Nooo a pak už podél pobřeží až na Krk od tamtuď jsme se trochu vraceli proti plánu ale chtěli jsme se podívat do Plitvička Jezera.A pak už trapně domů,cestou domů brutálně zmokli a potupně jsme to jeli tři dny.Projeté staty CZ-Rakousko-Maďarsko-Chorvatsko-Srbsko-Bosna a Hercegvina-MONTE NEGRO-Albánie.Celkem 4 krásné týdny na cestách ve dvou v jednom sedle
Tempo jak se nám chtělo,dost na pohodu,km cca 4tis,Závady vysypané ložisko v zadním kole a ve Splitu Buell přetal řadit nebo spíš šlo to čím dál hůř.Takže výměna oleje ve Splitu před místním HD na chodníku.Pán co tam prodával tak mi udělal presso a dal nášivku HDSplit,prostě pohodovej výlet bez jediné skvrny na kráse A to že jsme např spali v bejvalém nevěstinci je spíš do plusu apsoň má člověk další vtipnou historku Už se těším na sezónu a na další trip

Vencanator (5) napsal 25.11.2017 v 22:15

Pěkné fotky, vypadá to na super trip.

• Sicílie kam jsem nedojel

Měl jsem plán,jet po pobřeží Italie až do Sicílie přes ostrovy zpět na horu ale...Ale u Říma mě to přestalo bavit,v Italii bylo kolem 40st,já se vařil,drahá polovička se vařila a Buell ještě přitápěl.Takže jsem to zkrát

Vloženo: 24.12.2019
    Uskutečněno: 01.06.2019
  • Alpy 2017

Tak zas jeden hektický výlet ,výlet byl v pohodě ale to co mu předcházelo Každý má na dovolenou zbaleno pár dní předem a v klidu se těší (y) (y) Jooo jednou bych to chtěl za žít.Já jsem ten typ (na zabití)

Vloženo: 14.11.2017
    Uskutečněno: 04.08.2017
  • Balaton 2017

Kam na prodloužený weekend??Macháč??Ten je zarohem to se ani nesvezu +o( Tak Nové Mlýny,super to už má cenu balit věci na motorku jenže se jelo tak hezky a bylo tak hezky že jsem v poledne minul Pálavu a vyrazil směr

Vloženo: 12.11.2017
    Uskutečněno: 30.06.2017