Yamaha Majesty 150 (2000)

Vlastník martin84
Vloženo 16.7.2017
Aktualizováno 1.8.2017

Jede svítí brzdí...

První dojmy - První dojem celkem rozpačitý, radost z koupě se nějak nekonala. Každý další den něco opravim a pomalu se začínám radovat z koupě.

Koupě z důvodu neekonomičnosti mého stávajícího skútra sice jede 130m/h (na 50ccm slušný) ale také celkem žíznivý a hlavně malý.
Uvažoval jsem nad novým Maxonem ale raději jsem dal přednost lety ověřené konstrukci a motoru který je v několika dalších skůtrech renomovaných výrobců.
Je na něm ještě nějaké práce ale zatím celkem univerzální přibližovadlo do práce popojíždění po okolí. Na 150ccm to jede celkem svižně, 90je tam hned a nemám pocit že bych nějak brzdil provoz.
Max 130km/h ale kdo tomu věří ) v reálu asi někde kolem 110km/h. Co mně těší je že kopec a pořád na tacho 80km/h.Ochrana proti nepřízni počasí je díky velkým plastům výborná, stačí dát kolena k sobě a člověk je i v dešti téměř suchý )).
Místo pod sedačkou je obrovské, 1 integralka tam zmizí a ještě zůstane místo na nákup )
(šiška chleba a dvě piva).
Spotřeba cca3l.
Tak že celkem vzato,ani jsem ho moc nechtěl diky nepříliš sportovnimu vzhledu ale vše co nabízí mně milé překvapilo a vlastně v nenápadném balení nabízí naprosto vše co člověk od takového přibližovadla požaduje.
Doufám že za mojí péči kterou mu teď dopřávám bude bezchybně sloužit.