Simson S 51 Enduro (1988)

Vlastník _BoB_
Vloženo 6.10.2006
Aktualizováno 13.3.2008

Naprosto spolehlivý stroj. Koupil jsem jej s 15tis. Od té doby do dnes má 22tis. Po domácky dodělaný digitální otáčkoměr. Sice pár oprav ale tak už to bývá. Nemohu mu však upřít, že mě to nikdy nikde nenechalo. Vzdži jsem dojel.

Cesty: Jednou jsem byl na cosi jako srazu 50-tek v České Skalici co pořádaly kluci z školy.(Pokud se to dá brát jako sraz )

Další info: Ideální dárek pro kluvka v 15-cti letech :) Pokud je vše v pořádku ,zažijete na tom první lásku, a první pád )) Školní léta v svobodě jezdit si do školy a ze školy kdy potřebujete. Za předpokladu samozdřejmě, že neprší a nesněží. (ale i jezdily jsme na tom i v 5°. "Mahrovinky v mládí no" )

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 25.02.11 v 16:26

pěknej vodníík,

Huny
Huny napsal 18.12.10 v 23:32

Díky moc za koment a hodnocení. Tak se budu opičit a také napíši a ohodnotím Pěkná barva teho simsonka, škoda že né víc fotek ale líbí se mi + ten ledkovej otáčkoměr, to je nádhera. Rozhodně 10b

IRON-MAIDEN-ZXR
IRON-MAIDEN-ZXR napsal 11.05.07 v 16:27

pěkný srádě!

_BoB_
_BoB_ napsal 09.10.06 v 17:12

Takže dneska jsem teprve dorazil "Home" a vyhabal to schéma. Ale odepisovat každéme eXtra by bylo asi zbytečné.Takže zítra to oscanuju..dám někam na WEB a hodím sem link. Pak už každej sosej dle libosti

Lukáš-lk
Lukáš-lk napsal 06.10.06 v 18:12

pěknej ....pošli mi prosim to schéma.....