Kawasaki W 650 (2003)

Vlastník marsio
Vloženo 2.6.2017
Aktualizováno 4.6.2017

Klidný stroj na brouzdání krajinou. Brumlá to, třese se to a je to prostě krásné .

Triumph Scrambler: Ergonomicky mi více seděla W650. Navíc se mi i více líbila. A do třetice levnější (alespoň ze stávající nabídky)

První dojmy - Moto do ruky hned nepadlo, bylo třeba trošku upravit. Po úpravě hned delší výlet na pět dní v sedle, poznával jsem moto po českých a moravských okreskách. Asi 7 let jsem na motorce neseděl, tak to bylo opatrné, ale možná o to více endorfínů.Takže nemám s čím srovnávat. Nevadil by mi silnější nástup brdz. Motor pěkně brzdí, ze zatáčky příjemně akceleruje od nějakých 2,5tis. Pro mne optimální cestovní rychlost 70 na okreskách, na přesuny nad 120km/h mi to nepřišlo ideální.

Motorku bych doporučil pro - "Vy ste se zase kochal, že jo, pane doktore."

Učarovaly mi retro variace, možná je to módní vlna, ale proč ne. Dříve jsem jezdil na cest.endurech, parádní motorky na hltání km. I s předpokladem, že se už od rodiny jen tak neutrhnu, upozadil jsem praktické aspekty výběru a šel podle srdce.
Moto koupené z dovozu, celé nablýskané. Tím jsem se pokochal vědom si, že už nikdy takhle čistá nebude. Takže otřít vosk alespoň z pneu a po první jízdě rychle odstrojit..
1. Plexi pryč. Prostě proto. Stejně mne vzduch fackoval do přilby.
2. Řidítka za rovnjěší. Mám teď možná více váhy na ruce, ale původní byla taková nijaká.
3. Přešité sedlo. Tento model má uprostřed schod, kam mi přesně přistál můj zadek. Takže návštěva sedláře, dal nový potah a přední ďolík dorovnal. Tím jsem získal i pár mm navíc, což mi při 187cm rozhodně nevadí.
4. Zadní nosič s plotnou na kufr - pryč. Místo toho koupeny boční nosiče brašen + brašny.
5. Dokoupeno rozšíření zrcátek - u původních jsem neviděl za sebou ale lautr nic

Spotřeba celkem nízká, pod 5 l, neřeším to, ale bral jsem vždy po nějakých 150km a vždycky se pousmál při placení cca 200Kč. A je to asi i vhodné se spíše častěji protáhnout, alespoň v mém případě staršího skoro začátečníka.
Původní stav:

Petr7474
Petr7474 napsal 31.10.18 v 23:08 10b.

pěkně jsi jí upravil

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 02.06.17 v 21:54 10b.

Pěkné retro ,přeji pohodu v sedle.

Milan1963
Milan1963 napsal 02.06.17 v 12:01 10b.

Ta se povedla, at'Ti dělá radost.