Kawasaki Z 1000 (2004)

Vlastník aaamoto
Vloženo 23.5.2017
Aktualizováno 6.5.2019

Vloženo: 05.05.2019, Uskutečněno: 13.04.2019, Stav tachometru: 34000 km, Zhlédnuto: 30x

Jejich sedla se mě vždycky líbily, ale vzhledem k ceně a k tomu, že ze začátku sme jezili kolem komína a až časem se k tomu přidaly i delší cesty sem to pořád odkládal. Bolavou prdel sem řešil na cestách vždycky, ještě na Hornetovi, když člověk jel 14hodin za den, případně, když sme byly v Řecku už sem nevjeděl jak sedět a v tu chvíli bych dal cokoliv za trochu pohodlí, ale pak přišly myšlenky na výměnu motorky a zase sem to přestal řešit. Přišla koupě Z1000 a na první pohled mnohem pohodlěnjší sedačka(širší), že tomu tak není a je to snad ještě horší, než Hornet sem si vyzkoušel třeba loni při cestě Ukrajina, Moldavsko, Rumunsko a proto už nebylo na co čekat a přišla na řadu sedačka. Trvalo to sice skoro půl roku(dával sem přes zimu začátkem Prosince, kdy mají nejvíc práce a vyzvedával začátkem Dubna jak p. Došek slíbil). Domluva perfektní, původně sem měl trošku jinou představu vzhledu, ale to mě rozmluvil, protože ten materiál co sem chtěl na boky je prej tvrdej a pak tlačí. I materiál výplně sem chtěl ten jejch nejlepší GF-TECH300, ale zasem mě to bylo panem Doškem rozmluveno, protože prej potřebuje určitou vrstvu aby fungoval tak jak má a to už by vypadalo blbě, takže nakonec mám střed z nabídky GFH+vyhřívání a sedadlo spolujezdce pouze čalounění. Konečná cena 7500,-. Po zatím první jízdě můžu jenom chválit. Dřív tak 100km a už mě prdel bolela, teď sem jel 230km a až tak po 200km sem začal cejtit, že sedím, ale rozhodně to nebyla bolest a to mě varoval, že prvních cca 1500km to bude nepohodlný a až pak si to "sedne". Další dojmy přidám, až se vrátim z dovolený v Estonsku, to už bude pořádná zatěžkávací zkouška.

• Výroba držáků na bočáky

Při cestování není místa nikdy dost a protože výrobci kufrů a nosičů na naháče kašlou, musel sem se pustit do výroby držáků sám. Použitá pásovina 20*5, časem uvidíme, jestli byla dostatečná. Jenom doufám, že vydrží teplo

Uskutečněno: 23.03.2019
  • Úprava barvy

Tak abych trochu ladil, nechal sem většinu stříbrnejch dílů hodit do černýho komaxitu a doplnil o modrý blbosti, ještě by to chtělo zbavit se zlatejch tlumičů, vejfuků a brzd, ale s tím už je moc práce, takže to zůstane

Uskutečněno: 09.03.2019
  • Přístrojová deska+ukazatele

Abych měl dostatek informací a zdroj energie musel sem si vyorbit přístrojovku. Následně přišla řada na montáž ukazate zařazený rychlosti, voltmetr, přepínač na výhřev sedla, vypínač zásuvek a zásuvka 12V + 5V USB

Uskutečněno: 23.02.2019