Cagiva Supercity 125 (1992)

Vlastník dadidek1995
Vloženo 31.3.2017
Aktualizováno 31.3.2017

Cagiva je dneska přízrak...a ocení ji jenom fanouek značky...pro ostatní je to jenom nespolehlivej starej ital

První dojmy - Sháněl jsem ju v barvách Lucky Explorer dlouho...Sehnl,naložil..odjel .S GO se počítalo.Ale i po koupi letěla pěkně...prostě ostrej Ital :)

Motorku bych doporučil pro - Pro 16 letýho celkem pila a hlavně ju neuživí-servis dává zabrat aji mě a to vydělávám,dílu je už málo-skupuje se co je.Doporučuju pouze fanouškum značky-na běžné ježdění naprosto nevhodná.

Doplňky na motorce - Výfuk Gianelli,Válec Sport-production,hlava také,Karbec Dell orto 34 mm

Od Cagivy Supercity 50 jsem si hrozně přál její silnější sestru..Supercity 125.Proč? |Prostě jenm tak...abych ji měl.Jsem Fanoušek značky Cagiva...a kdykoliv vidím Slona na jedničce podbarvené italskou trikolorou...jsem hotovej ,udělal jsem komplet GO...a řev Italskýho dvoutaktu je prostě orgasmickej...Chce to jenom trošku péče a lásky...kvalitní olej,zahřívat a jezidt jako s dvoutaktem...a né ve 12 000 pustit plyn...to se pak plače že je zadřeno...Nedám z ruky-suprová hračka-milejeme se Sehnal jsem SPčkovej vlec a Hlavu.Výfuk Gianelli.Technika fascinující.Akorát vidlice Marzocchi neustále tečou-každou sezonu přetěsnit.Bohužel-i tak se milujeme

Pítrs55
Pítrs55 napsal 07.04.17 v 21:46 10b.

Pěknej strojek

PajaZR
PajaZR napsal 02.04.17 v 10:01 10b.

Super stroj i tvůj přístup

vopák
vopák napsal 01.04.17 v 09:59 10b.

Srdcař se pozná Moc pěknej bajk..at dělá radost.

strakon
strakon napsal 31.03.17 v 20:46