Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník Lucierr
Vloženo 28.3.2017
Aktualizováno 4.2.2018

Moje nová stará bejvalka, která se mi po několika měsících vrátila.

První dojmy - Po více jak roční pauze je Sůza opět u mě a já opět v sedle. Dosud jsme vyjely pouze na STK a připadá mi, že jsem opět na začátku a mám co dohánět. První jízda byla velice nejistá, krátká, ale přesto jsem ráda. Vím, že nadšení z jízdy bude stále stoupat! Motorka stále stejná, jen s novou baterií a náplněmi.

Motorku bych doporučil pro - Jelikož jsem žena, sama bych ji jiným ženám doporučila, jsem s ní spokojená.

Doplňky na motorce - Padáky, ukazatel zařazené rychlosti, tlumič řízení, kryt řetězu, zatmavené plexi.

Motorka startuje, vrní, svítí, bliká, brzdí, řadí a díky laďáku vlastně i řve jako k***a! :D
Jízdu si užívám, spolujezdce nevozím, spotřebu neřeším a úložný prostor neotevírám, ale malá kabelka by se tam určitě vešla.
S motorkou se nejlépe cítím na pěkné silnici, terén jsme neokusily a jízda městem příliš pohodlná není, Sůzu to prostě neba.
Je to obrovská mašina, mohutná, těžká, ale výkon nepostrádá. Na mé kochací projížďky naprosto dostačující, né-li převelký.
Jezdí se mi na ní dobře, posez mi vyhovuje, sedadlo je na sportovní motorku měkké, pohodlné a mám jí prostě ráda!

Měšťák
Měšťák napsal 26.08.17 v 21:49 10b.

Brukev
Brukev napsal 28.03.17 v 21:11 10b.

Holky a mašiny... .