Triumph Speed Triple (2008)

Vlastník Hanz.D.
Vloženo 19.2.2017
Aktualizováno 24.7.2017

Výfuk Mivv GP Carbon a přepákování ARP

Vloženo: 26.03.2017, Uskutečněno: 26.03.2017, Zhlédnuto: 5x

Na každé motorce (mimo Jawy) jsem vždycky měl přepáčko od ARP. Takže i u anglána to byla sázka na jistotu. Vždycky mi to pomůže se při mé výšce na motorku líp poskládat. Montáž je snadná. Staré stupačky drží na pár šroubech a nový tam jsou za pár minut namontovaný. Pak už jen doladit pozici a nastavení řadičky a brzdy... Jednoduchý jako facka. Jo, a chtělo to o pár centimetrů prodloužit hadičku od nádobky brzdový kapaliny. A když už jsem byl u toho montování, shodil jsem původní výfuky BOS, se kterýma motorka dorazila ze Švýcarska a nahodil malý a lehoučký MIVV GP Carbon. Osobně se mi to líbí víc. Homologační dusítko už bylo ve výfuku nanýtované, takže ke slovu přišla vrtačka. Nýtek letěl do popelnice, vložka do regálu... Zvuk je naprosto boží

• Přezouvání

Gumy za sebou mají 10 000km a bastal čas je vyměnit. Přední je sjetá do střechy a vzorek už nemá moc legalní hloubky. Zadní je vcelku v pohodě, ale už jí taky moc nezbývá. Na cestě je nová sada, zase Michelin road 5, p

Vloženo: 14.09.2020
    Uskutečněno: 14.09.2020
  • Jarní údržba

37388km na budíku a další sezóna před námi. Na pořadu dne byla výměna chladicí kapaliny, oleje a filtru. Jinak na motorce není moc co dělat. Prostě jezdí a jezdí.

Vloženo: 04.04.2020
    Uskutečněno: 04.04.2020
  • Gufera vidlice.

Po krátké jarní projížďce jsem si všiml, že je levá strana mokrá od oleje... Tak šla vidle rovnou na stůl a vyměnil jsem gufero.

Vloženo: 15.03.2020
    Uskutečněno: 15.03.2020