Triumph Speed Triple (2008)

Vlastník Hanz.D.
Vloženo 19.2.2017
Aktualizováno 24.7.2017

Deník motorky
Nalezeno 16 záznamů

• Přezouvání

Gumy za sebou mají 10 000km a bastal čas je vyměnit. Přední je sjetá do střechy a vzorek už nemá moc legalní hloubky. Zadní je vcelku v pohodě, ale už jí taky moc nezbývá. Na cestě je nová sada, zase Michelin road 5, p

Vloženo: 14.09.2020
    Uskutečněno: 14.09.2020
  • Jarní údržba

37388km na budíku a další sezóna před námi. Na pořadu dne byla výměna chladicí kapaliny, oleje a filtru. Jinak na motorce není moc co dělat. Prostě jezdí a jezdí.

Vloženo: 04.04.2020
    Uskutečněno: 04.04.2020
  • Gufera vidlice.

Po krátké jarní projížďce jsem si všiml, že je levá strana mokrá od oleje... Tak šla vidle rovnou na stůl a vyměnil jsem gufero.

Vloženo: 15.03.2020
    Uskutečněno: 15.03.2020
  • Fotošůting

Najít zajímavý místo na focení je někdy složitý. Podařilo se mi odhalit opuštěnou halu, kde se za dobrýho světla dají dělat pěkné fotky a to čirou náhodou při technologické přestávce na upuštění přebytečné kapaliny.

Vloženo: 03.09.2019
    Uskutečněno: 03.09.2019
  • Předsezónní příprava a řetězovka

Před novou sezónou přišel čas na pravidelný servis. Vyčištění filtru, kontrola ventilových vůlí (po 34 000 km stále v toleranci), seřízení podtlaků, kontrola svíček... A po téhle porci kilometrů přišla řada i na nový řet

Vloženo: 09.03.2019
    Uskutečněno: 09.03.2019
  • Pneu Michelin Road 5

Tak letošní sezóna probíhá na gumách Michelin Road 5 a musím říct, že se povedly. Zvládají sportovnější jízdu jako nic a v dešti jsou taky více než dobré. Zatím jsem s nimi projel pár slejváků a naprostá spokojenost. Po

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.08.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Kryt řetězu

Jedna páteční odpolední garážová rychlovka... Udělal jsem si radost hliníkovým krytem retězu od LSL a karbonovým vedením brzdové hadice.

Vloženo: 01.09.2017
    Uskutečněno: 01.09.2017
  • Stupačky spolujezdce

Přestože jsem se rozhodl provozovat Speeda bez zadních stupaček, pro případ potřeby jsem chtěl mít možnost někoho povozit. Původní stupačky po předělání výfuku vypadaly hodně blbě, nahradil jsem je tedy sadou z Daytony 6

Vloženo: 18.06.2017
    Uskutečněno: 18.06.2017
  • První trable

Vyrazil jsem dnes na poobědovou vyjížďku. Drandil jsem si to skrz Vimperský závěje, když jsem si všiml, že mi nefungujou blinkry. Rozhodl jsem se si svůj oblíbený okruh trochu zkrátit a dofrčel jsem zpátky do garáže. Po

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.04.2017
    Uskutečněno: 30.04.2017
  • Padáky SW-Motech

Počasí je na houby, tak z nudy vymejšlím ptákoviny. Sehnal jsem padáky od SW-Motech za rozumnou cenu a dnes jsem to všechno namontoval místo Rizomy, s kterýma motorka dorazila ze Švýcar. Práce to by snadná, za půl hodiny

Vloženo: 29.04.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Držák mobilu-navigace

Nedávno dorazila novinka, že spike-cz si nabastlil navi na řídítka té své zrůdičky. Vzpomněl jsem si, že mi něco podobnýho leží v regálu. Mohlo by se to hodit až budu někde v rajchu objevovat neznámá zákoutí cizokraje. P

Vloženo: 14.04.2017
    Uskutečněno: 14.04.2017
  • Brzdový spínač zadní brzdy

Tak si tak spokojeně šroubuju na autě a pokukuju po motorce, když tu mě napadlo, že při montáži přepáčka od ARP jsem v opojení z nových věciček zapomněl vyřešit spínač brzdového světla. Už před pár lety, když jsem to řeš

Vloženo: 08.04.2017
    Uskutečněno: 08.04.2017
  • Kryt spojky Motoforza a slider R&G

Další počin v úpravě Speeda je ochrana. Bez té se nejezdí. Na levé straně se o ní stará slider od rizomy, jen přelakovaný na černo. Na pravé straně bylo pořád na něco místo. A tak jsem ke karbonovému výfuku pořídil kryt

Vloženo: 29.03.2017
    Uskutečněno: 29.03.2017
  • Výfuk Mivv GP Carbon a přepákování ARP

Na každé motorce (mimo Jawy) jsem vždycky měl přepáčko od ARP. Takže i u anglána to byla sázka na jistotu. Vždycky mi to pomůže se při mé výšce na motorku líp poskládat. Montáž je snadná. Staré stupačky drží na pár šroub

Vloženo: 26.03.2017
    Uskutečněno: 26.03.2017
  • Gipro GPDS-T01

Montáž ukazatele zařazené rychlosti Gipro GPDS-T01. Je to celkem snadná záležitost. Sundat nádrž, natáhnout kablík od ukazatele podél stávajících drátů pod sedlo, zacvaknout koncovku do stávajícího diagnostického konekto

Vloženo: 12.03.2017
    Uskutečněno: 12.03.2017
  • Skládačka

Lakovna volala, vyzvedl jsem díly a hned se vrhnul na skladani. Přihodil jsem k tomu jiná zrcátka a proužky na kola.

Vloženo: 24.02.2017
    Uskutečněno: 24.02.2017