Honda CBR 1100XX Blackbird (1996)

Vlastník Deadpool
Vloženo 15.12.2016
Aktualizováno 15.12.2016

Je to krásná mašina, která umí dát najevo, že umí být anděl i ďábel v jednom těle.

První dojmy - Moje první dojmy byly skvělé, jelikož jsem nikdy tak silnou motorku neřídil a měl jsem trochu obavy s jízdy, ale jak jsem na ní sednul a rozjel jsem se, tak jsem si říkal, že nic lepšího snad není, perfektně mi sedí a cítím se na ní skvěle. Krásně táhne i v nízkých otáčkách. Dovezl jsem si ji teď ke konci listopadu v noci. Na druhý den jsem měl dovolenou a jel jsem ji se sousedem nakrmit, samozřejmě co nejdál na pumpu abych se hezky projel. Když jsme nakrmily naše krásky (od souseda ZZR1400) tak jsme jich jeli projet a když jsem se blížil k domovu tak mi to nedalo a ještě jsem to vzal přes další dvě vesnice na okolo :-) Když jsem zastavil před domem, byl jsem plný krásných dojmů a nechtělo se mi vypnout motor, její krásný zvuk je slastí pro mé uši.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti.

Moc jsem zatím na ní nenajel, vzhledem k počasí, ale motor je skvělý, na motorce byl prováděn pravidelný servis a je ve skvělém stavu.

Deadpool napsal 31.12.16 v 21:32

Krásný Nový rok přeji všem, hodně krásných chvil na mašinách, a hlavně ve zdraví a bez nehody přeji.

Deadpool napsal 31.12.16 v 21:32

Díky moc.

jezeveCZ
jezeveCZ napsal 22.12.16 v 16:55 10b.

Super

vopák
vopák napsal 22.12.16 v 12:04 10b.

Nadčasovej design.Vůbec nevypadá na dvacet let.Pěkná raketa

Deadpool napsal 18.12.16 v 14:01

Děkuji moc za pochvalu i za hodnocení. Zatím musím opatrně a hezky se s ní skamarádit mám na ni najeto pouze 60km, více jsem k vůli počasí nestihl. Ještě jednou díky a přeji i Vám všem spoustu krásných kilometrů bez nehod.