Aprilia ETV 1000 Caponord (2006)

Vlastník Simon4ever
Vloženo 19.11.2016
Aktualizováno 4.4.2018

Čupr výlet asi poslední krásný víkend 2017 Jardas. Simon, Honza a Mašany

Vloženo: 17.10.2017, Uskutečněno: 17.10.2017, Zhlédnuto: 7x

Ta jsem překvapil svoje kamarády, když jsem na tajnáka dorazil na místo srazu k asi poslednímu výletu v krásném počasí v tomto roce 2017
Po přivítaní a malém pokecu jsme vyrazili. Cesta ubíhala skvěle. Sluníčko nás po celou dobu hřálo a tak jsme projížděli v klidném tempu směr Netolice. Zastávka v restauraci blízko Sedliště kde jsme pojedli z výborné české kuchyně.
Po naplnění našich bříšek jsme se vydali dál směr kemp Podrouška v Netolicích. Na místo jsme dorazili kolem 17:00 Po chvilce čekání dorazila paní majitelka a tak jsme nafasovali klíče od skvělého 4lůžkového pokoje po rychlém ubytování jsme vyrazili do zdejší domácí restaurace U Mlynáře. Pivko 12° Bernard nám moc zachutnal a tak jsme si objednali i zdejší pochoutky na otevřeném ohni. Krkovička v domácím koření, klobáska a nakonec ještě jako bonus plátek steaku to byla úplná nádhera. Večer proběhl skvěle pivko a panáček po rozloučení s majitelem restaurace jsme vyrazili směr naše lože. Ještě před spaním jsme něco málo spolkli a dali každý pivko. Bylo neskutečná sranda hlavně když se ze tmy ozvalo "Já mu nic neudělal a on mě stejně praštil" to když Jardas míjel Honzu a ten mu nechtěně udělil políček loktem :)
Noc byla klidná nikdo nechrápal teda aspoň o tom nevím.
Ráno jsme posnídali vydatně, Já šunčičku a Jardasovi utopence, Honza polkl párečky a hrníčkovou polévku a Jardas si dal svou oblíbenou polévku KIn chun Ti nebo jak se to jmenovalo
No a netrvalo dlouho a už se zase vezeme je nádherně sluníčko hřeje a obloha je vymetená. Výlet se fakt povedl. Najeto 620km Kamarádi děkuji za čupr víkend

Simon4ever (1) napsal 17.10.2017 v 22:24

Já se pochčiju smíchy " Mi Kin Chi " tohle byl fakt cool výlet

Jardas444 (10) napsal 17.10.2017 v 22:19

Jo,byl to super výlet,fakt se vydařil .Jinak polévka se jmenuje "Mi Kin Chi" .

• Rozlouceni s RR

Tak dneska si pro meho RR prijel novy majitel a po shlednuti a projeti stroje bylo slovo a ruka podana. Po zajisteni vsech abnormalit a vyrizeni dokladu jsme se s mym strojem rozloucili a preji novemu stastnemu majiteli

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.04.2018
    Uskutečněno: 04.04.2018
  • Motorex TOP SPEED 15W50

Tak dneska dostal RR novou napl a filtr.

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.03.2018
    Uskutečněno: 19.03.2018
  • Týmová trika Cestovatelé pohodáři za uplynulý rok 2017

Tak konečně se mi podařilo zrealizovat návrhy našeho loga pro náš tým Cestovatelů pohodářů za rok 2017 kdy jsme absolvovali krásnou expedici Alpy 2017 až do Saint Tropez Trika jsou již ve výrobě

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.03.2018