Yamaha FZ1 N (2006)

Vlastník LacoLaslo
Vloženo 1.10.2016
Aktualizováno 13.8.2020

Vloženo: 30.12.2016, Uskutečněno: 30.12.2016, Zhlédnuto: 2x

V průběhu zimy bych chtěl motorku upravit k obrazu svému.
Začal jsem originál tankpadem, který se mi líbil nejvíc.
Aplikace neproběhla podle představ, protože chyběla přenosová fólie, takže každý díl se musel lepit sólo.
Není to dokonalé, ale s výsledkem jsem spokojený.
Další věc jsou stupačky. Nejdřív jsem chtěl přepákování zrušit a sehnat originál stupačky, ale většina lidí to dělá naopak, tak to zatím zkusím takto. Na motorce byly modré stupačky, chtěl jsem stříbrné tak jsem našel něco na ebayi. Je to Čína, ale účel to plní, vypadají docela pěkně a myslím si, že i něco vydrží.
V garáži už mám koupené zrcátka, ale čekám na adaptéry aby se mohly namontovat. Dále mám objednané páčky a ještě bych chtěl nějaké polepy, takže to bude další fáze.

• Nerez tjůning

Tak jsem si zase udělal radost a z Anglie a Německa došly další dvě blbosti :-) Montáž bez problémů a motorka se mi líbí zase o něco víc. PS- na řetěz nekoukat. Umýval jsem motorku a nestihl jsem ho hned ošetřit :-)

Vloženo: 24.03.2017
    Uskutečněno: 24.03.2017
  • Doplňky

Tak motorka je asi pro tento rok co se úprav týká hotová. Pár věcí ještě v hlavě mám tak časem třeba něco přibude. Sehnal jsem použité zrcátka Barracuda- myslím si, že motorce docela sluší. Namontoval jsem LED blinkry Y

Vloženo: 21.02.2017
    Uskutečněno: 21.02.2017
  • Výměna oleje

Dneska proběhla výměna oleje. Na tachometru 45144. Použil jsem Motul ester 5100 10w40 a filtr Hiflo. Jak jsem slyšel po delší době vrnět motor hned se mi zvedla nálada :-)

Typ: Údržba
    Vloženo: 16.02.2017