Suzuki VX 800 (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 13.9.2016
Aktualizováno 1.5.2020

Vloženo: 17.09.2016, Uskutečněno: 11.09.2016, Zhlédnuto: 12x

Datum závodů klasiků v Branné(Kolštejnský ohruh) mám už dopředu vždy zakroužkované Nic nebránilo tomu vyjet a tak ráno v poklidném tempu a svitu sluníčka jsme ve 4. lidech vyrazili pokoukat se na tu parádu V Bruntále na pumpě při kafíčku vídím kolem jezdit spoustu pěkně upravených motorek tím samým směrem jako my,nálada a nadšení se o to víc zlepší když jedna z nich zamíří k nám,zůstane přímo u mě a já s bajkerem "Láďou" a jeho super Hondicí s č.19 prohazuji pár slovíček o super stavbě Nejde ji nechat jen tak bez povšimnutí a první fotky jsou uloženy Cesta směrem přes Vidly na Jseník byla utrpením,silničně naladěný podvozek a ve dvou lidech,dával jasně najevo že tohle pro ViXi není a má raději kvalitní asfalt ,jo zlatej BIG tomu by tohle nevadilo ani při vyšší rychlosti Dále už to šlo v klidu až na hustý provoz aut do Branné ale při 70-80km/h to bylo vlastně jako kochačka po okolí Při dojezdu na místo byly zrovna jízdy přerušeny pádem a tak se naskytla možnost dostat se více do centra dění.Abych se pořád neopakoval,tak pro letošek jsem více fotil hlavně domácí značky.Závod ve kterém jezdilo více 2.taktů ať ty starší či okolo 70.let,byly pro mě letos nej,ten zvuk,vůně a kvílení až štěkání motorů spolu s parádním počasím,to je fakt dárek.Shlédnout všechny závody najednou bylo časově nemožné a po sajdách padlo rozhodnutí k návratu.Z domů to nemám zrovna kousek a tak v pozdním odpoledni opouštíme místo činu s tím,že projedem pár pěkných silniček a zpátky si uděláme jěště výlet.Vše se vyvedlo,ikdyž v pomalejším tempu než jsem zvyklý,příště asi raději jen ve dvou,nebo rovnou se stanem a na víkend tam.První výjezd jsme zvládli na 1. a natočili krásných 290km

Mann (1518) napsal 23.09.2016 v 16:06

S tím CB750F si někdo pěkně vyhrál

Zub47 (2) napsal 18.09.2016 v 07:58

Tuareg-Tengai (1) napsal 18.09.2016 v 06:40

Igore parádní stroje ,dárek jak má být a koukám žes přesedlal

SonyLee (5) napsal 17.09.2016 v 19:58

Luxusní některý z těch nádher důvěrně znám

owenovic (12) napsal 17.09.2016 v 17:55

Supr strávený den . A jak psal Jarda parádní mašinky.

Jardas444 (10) napsal 17.09.2016 v 17:39

Parádní stroje

p.epanica (2) napsal 17.09.2016 v 17:14

• " Valašsko "

Letos mi na motocestování nezbývá moc času a když už tak jen cesty kolem komína, občas nějaký "offík", nebo někam na skok za kámoši.Kdo se rád vydává na moto do přírody a myslím opravdu jen tak na volno a mimo silnici, b

Vloženo: 14.09.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017
  • Test Suzuki SV 650 abs

Dostal jsem emailem zprávu o akci s možností svézt se a vyzkoušet Suzuki SV650 abs a nemohl jsem to jen tak vynechat, moto bylo už domluvené, počasí suprové.SV je fakt parádní, starší verze jsem znal a zvědavost mi nedal

Vloženo: 05.06.2017
    Uskutečněno: 03.06.2017
  • Kolem i za komínem

Byl krásný den, teplo a volno po práci.Nic nebránilo na hezkou projížďku s ViXi a cesta byla vlastně bez směru a cíle.Nejdřív přes Opavu, dotankovat a pak se rozhodnu honilo se mi hlavou.No a nápad i cesta přišla vlastně

Vloženo: 05.06.2017
    Uskutečněno: 29.05.2017