Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2009)

Vlastník spike-cz
Vloženo 27.8.2016
Aktualizováno 9.4.2024

Druhý vstup do stejné řeky - Camp Karolina

Vloženo: 14.07.2018, Uskutečněno: 05.07.2018, Stav tachometru: 70253 km, Zhlédnuto: 11x , Bod zájmu: Camp Karolina

Ono se toho nakecá, ale stejně se pak na všechno zapomene.
Aby to nevyznělo škarohlídsky, ten kemp Karolina je skvělej a byl skvělej i minule, tak jsme se poctivě na celou tu krátkou srandu těšili.
I letos pan domácí skvělej, jím popsané trasy taky parádní.
Jedinej zápor za mne byl, že mi furt nutili pivo místo oblíbené žluté limošky. Nechápu, proč se jim zdá šest půllitrů za večer divných, když se piva vypije i výrazně víc
Co jsem nějak nestíhal, byla fotodokumentace.
Natrajdali jsme kolem tisícovky a bylo to super. Zase za rok na viděnou Karolínko

PS: Chybička na stroji se stala...povolený imbus - výpustní šroub na spodku pravého tlumiče, trvalo to najít závadu, ale povedlo se.

werke (9) napsal 14.07.2018 v 13:09

, škoda, že nemáš víc fotek

karlos-transalp (4) napsal 14.07.2018 v 11:18

• Přezutí a motoškola JSŠ

Protože jsem se dostal k možnosti rozcvičit se na motoškole známého Josefa Šilera alias Sršně, využil jsem toho, přezul motorku na anakee wild a jal se potrénovat svůj skill. Upřímně řečeno, super nápad ve špatnou dobu t

Vloženo: 21.04.2024
    Uskutečněno: 17.04.2024
  • Nový akumulátor

Stane se, že baterka odejde. Mně odešla na letišti v Tchořovicích, ale naštěstí přes kabely dodal proud místní trhovec z burzy veteránů. Nyní tedy je v mašině tahle motobatka: MOTOBAT

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024
    Uskutečněno: 02.04.2024
  • První venčení 2024

Jak to bývá, počasí nám nastavuje přívětivou tvář už od února. Tak i mne se Stelivem vytáhlo na kontrolu našich komínků už 25. února. No, u nás sluníčko, ale ta mlha z Temelína docela ochlazuje, takže jsem na palubáku v

Vloženo: 20.03.2024
    Uskutečněno: 25.02.2024