Motorro Max 125 (2016)

Vlastník dunotn
Vloženo 13.7.2016
Aktualizováno 13.7.2016

Skúter som kúpil kvôli výletom v letných mesiacoch a tiež pre dochádzanie do pár kilometrov vzdialenej práce

Motorka koupena od Profi Car s.r.o, Dubnica nad Váhom - Zatiaľ bez komplikácií

První dojmy - Zatiaľ maximálna spokojnosť. Slúži na účel, prečo bol kúpený. Vzhľadovo atraktívny skúter za prijateľnú sumu, relatívne pohodlné sedenie aj pre dvoch cestujúcich. Je to moja prvá skúsenosť s jednou stopou a myslím, že pre začiatočníka má aj slušný odpich a nie je problém sa s ním zaradiť do premávky.

V zábehu som ho šetril tak na max. 70 km/h, neskôr zvládne aj 85-90 km/h ale myslím, že by šiel aj ďalej. Spotreba pri normálnej jazde tak 2,5L, pri agresívnejšej 3L. Väčší odladací priestor pod sedlom, trochu naškodu je nemožnosť namontovania kufríka bez ručne robenej konzoly pre podstavec. Štandartne vyrobca asi nerátal s tým, že by tam chcel niekto nahadzovať aj kufrík. Skúter má zaujímavý dizajn, za ktorým sa otočí nejeden človek :) Motor je tichý, zatiaľ zvláda aj výlety vo dvojici (145kg) na trase od 50-100km/1jazda. Pokles výkonu nie je moc badateľný. Do väčších kopcov zatiaľ skúšaný nebol. Zatiaľ bez negatívnych skúsenosti

-Bob-
-Bob- napsal 24.07.16 v 07:19 10b.

Ať ti slouží,a nedej na kecy,že je to čína,oni dneska už docela uměj,mám ho taky a v poho,teda na pár drobností.Za ty prachy nemá chybu.Na běžný jezdění je v pohodě.Vizážově taky moc pěknej,ale výkonu by to chtělo o kousek víc.