BMW R 1200 ST (2007)

Vlastník Lucky-Jarda
Vloženo 9.6.2016
Aktualizováno 30.6.2017

Vloženo: 28.06.2016, Uskutečněno: 28.06.2016, Zhlédnuto: 9x

Kamarádi mě pořád uháněli že sem s nima ještě nikde nebyl a že takhle by to teda dál nešlo páč na kamarády se prostě nesere. A že jako poslední výstraha a jestli s nima nepojedu tak si mě vyškrtnou z přátel na fejsbůku a rozkecaj že ho mám malýho. To sem nemohl dopustit! Tu ostudu když by si mě vyškrtli z přátel bych nepřežil. A tak teda jó, já pojedu. A kam že to? Lom Amerika? Hm, tam sem taky ještě nebyl. Tak fajn! Sešli sme se v Hradci a hurá na cestu. Šest motorek, osm lidí. Mladí draci vepředu a žádný auto nemohlo jet před námi. No jo no. Mysli na fejsbůk a nedržkuj. Navigace nás potahala cestou necestou, ale stálo to za to. ST ukázalo že se na polňačkách neztratí. Lom samotnej je super! Budí až posvátný respekt. Cestou z lomu na skok ke Karlštejnu na kafčo a pak jako že domů. Počasí vypadalo všelijak a tak když sem v Praze usoudil že tuhle křižovatku už sem stopro minimálně jednou viděl usoudil sem že je na čase prásknout do koní abych nezmokl. zamával sem klukům i holkám a odbočil doprava. Správně hochu, povídá navigace. Teď osmnáct kilometrů rovně skrz Prahu a dojedeš na sjezd na HK Na sjezd na dálnici sem dojel a začalo pršet. Tachometrových 140 sem držel celou cestu a až na pár frajerů v Oktávkách který prostě museli jet rychleji aby mě nahodili, protože jinej důvod nevidím, cesta uběhla dobře a ST zase ukázalo jak je super. Najeto 320 kiláčků a užil sem si všechny.

elvis78 (136) napsal 29.06.2016 v 08:31

Pěkná bramora

Lucky-Jarda (44) napsal 28.06.2016 v 21:00

To je fakt Ale prej sem strašně out páč nemám vacap

janekbiker (1) napsal 28.06.2016 v 20:02

Hlavně, že tě nesmazali z přátel!

• Ovladatelnost

ST je prostě skvělá. A tak se vyplatí investovat do ní nějakej ten čas a nějakou tu korunu aby byla ještě lepší. Stále ST porovnávám s R1200RT/LC které je podle mě dokonalé. Co mě na RT uchvátilo je jeho ovladatelnost.

Vloženo: 30.10.2016
    Uskutečněno: 30.10.2016
  • Poznáváme se

Dnes sem chtěl zkusit jak si ST povede při opravdu kochacím tempu a vyrazil sem z HK směr Olešnice v Orl. horách. Tempo fakt na pohodu a jen vyjímečně přes devadesát. Občas i nějaká polňačka, občas i pole. Nenašel sem žá

Vloženo: 10.06.2016
    Uskutečněno: 10.06.2016