Yamaha YZ 450F (2007)

Vlastník FakSanta
Vloženo 7.6.2016
Aktualizováno 23.7.2016

Yamaha = od té doby co přestaly dělat piana tak tomu rozuměj ( hlavní důvod přechodu z KTM) :D

Yamaha WR 450F: Nenašel jsem pěknou za nějaký slušný peniz
KTM EXC 300: Řekl jsem si že zkusim 4T

První dojmy - Prví dojem,no slušné kladivo co má výkonu až možná moc do terenu ale dá se zvládnout bestie i když pár krát pěkně kope :D

Motorku bych doporučil pro - Pro slušené střelce co mají už něco v terenu naježděné,já ti koupil po cca 50mth v terenu za můj život a celkem se mnou zametá ale dá se to :)

Doplňky na motorce - V podstatě seriová motorka jen laďěný svod a koncovka

První mě překvapil pěkný průběh výkonu a síla motorky, dále jsem velmi nadčený z podvozku ...krasně se s motorkou skáče a celkově v terenu je strašně živá.

Jediné co beru jako minus je že není el.starter ale s tím sem musel počítat u yz ,každopádně se kope dobře (vždy na poprvé nebo na podruhé)

Hned po koupi jsme vyměnil olej a filtr + přední brzdové destičky ,zítra mi příjde leo vince koncovka protože to co tam je teď je nějaký ,,homedepot,, vyfuk co dělal nějaký pepa v garaži :D

Strašně super se na yz dělá wheelie,hned prví den co jsem ji měl jsem udělal cca 200m wheelie což je celkem v klidu bych řekl,treninkem to půjde ještě dál :) Na druhou stranu je tak silná že se bojím jít do mrtvého úhlu,chce to čas.

Další info budu přidávat průběžně

Byla to rychlovka ale vyměněno za yamahu ttr 600 supermoto

Machy07
Machy07 napsal 26.06.16 v 18:50 10b.

Pěkna raketa

findejs1310