Peugeot 102 (1965)

Vlastník R_O_C_K_Y
Vloženo 16.5.2016
Aktualizováno 17.1.2018

Moped made in France po mém dědečkovi

První dojmy - Jde o starší kus mopeda, který rozpohyboval mladou generaci Francouzů v období 60-70 léta. Je to velmi kompaktní moped rozměrem mnohem menší než babeta typ 207 jedno rychlostní. Vzhledem jsou podobné, jízdou jsou však velmi vzdáleny.

Doplňky na motorce - Tachometr z kola

Moped jsem si vzal pod ochranu po mém dědečkovi, který v roce 2015 odešel. Rodina ho chtěla už komusi dát za 1000,-. Jelikož mám cokoliv, co smrdí benzínem moc rád, všechny jsem obešel a přesvědčil je, že je to škoda a moped jsem si zaparkoval mezi své ostatní stroje. Stroj nebyl nijak zvlášť poničený pouze dlouho stál a měl na sobě pár neoriginálních dílů. Aktuálně jsem mopeda dokončil, ne do plně originálního stavu, ale do stavu funkčního a technicky plně bojeschopného. Jízda na mopedu je zážitek. I když se to nezdá, jede po rovině 55km/h. Ideální rychlost je však do 40km/h. Na moto ještě sháním: originální zadní nosič, pumpičku, kapsičku na nářadí, hefty,… No ještě to něco stát bude ale to neva. Je to prostě stoj po mém dědečkovi!

PEUGEOT-102
PEUGEOT-102 napsal 06.03.20 v 19:07 10b.

dobrý den , mám peugeot 102 poptávám náhradní díly jestli se dají sehnat nemate nejakou zkušenost

mamaha
mamaha napsal 23.11.17 v 23:36 10b.

Petta
Petta napsal 17.05.16 v 09:04 10b.

Pecka!

Petis2
Petis2 napsal 17.05.16 v 08:43 9b.

Ahoj.moc hezký kousek.přeju ti brzké dotáhnutí do origo stavu

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 16.05.16 v 23:04 10b.

Paráda . V čase Staďáků by to tady byla pecka neskutečná. Tak ať slouží