Honda VFR 800 (2002)

Vlastník Tiru
Vloženo 10.5.2016
Aktualizováno 16.8.2016

Vloženo: 02.05.2022, Uskutečněno: 02.05.2022, Stav tachometru: 70369 km, Zhlédnuto: 29x

Rok se s rokem sešel. V minulých letech jsem se chystal dát motorku na velký servis, avšak vždy jsem byl ten pozdě přicházející a servisy už měly nasmlouváno dopředu.
Letos v březnu mi píplo upozornění a pan servisní potvrdil, že to bylo v pravý čas.
No, práce na tom bylo odvedeno opravdu hodně a byl jsem ujištěn, že v tomto stavu mě motorka doveze až na konec světa.
Další totálně monstrozní servis s mým nájezdem budu mít snad až někdy před důchodem.

Nafrkám tady soupis dílů, prací plus pár obrázků a uschovám v této časové kapsli na časy budoucí.
Jediné čemu se obratně vyhnu je cena, na kterou se budu snažit rychle zapomenout.

A život jde dál.
Nebe je modrý, voda je mokrá a Satan Claus na nás číhá. A je čím dál silnější.

milor (0) napsal 03.05.2022 v 10:29

To jako fakt stálo dva měsíce v servisu a dělal to 46 hodin? To je i se spánkem, jídlem a víkendem.

• Aktualizace deníku/ údržba jaro 2020

Hvězdný deník 2020 doba koronavirová, měsíc pátý. Jelikož paměť už neslouží jako dřív, je fajn si občas připomenout jaké opravy a úpravy v minulosti proběhly a doplnit aktuální stav pro mé budoucí já. Začínám tím, že

Vloženo: 04.05.2020
    Uskutečněno: 04.05.2020
  • Drobné servisní úkony. Jaro 2017

Rok se s rokem sešel, zima si zřejmě dá zase na pár měsíců pauzu a první dvě projížďky odhalily další nedostatky, na kterých se motocyklový pilot znovu vyřádí v kutilství a drobných opravách. Znovu jsem si uvědomil sílu

Vloženo: 19.06.2017
    Uskutečněno: 19.06.2017
  • Zase nějaký ten servis.

Konečně zbylo trochu času a peněz pro další moto údržbu a motorka je zase o něco omlazenější a bezpečnější. Montáž chladiče z eBaye proběhl bez problémů. Do chladícího okruhu žbluňkly necelé tři litry chladící kapaliny

Vloženo: 08.07.2016
    Uskutečněno: 03.07.2016