MV Agusta Brutale 910 S (2006)

Vlastník Buum
Vloženo 23.4.2016
Aktualizováno 23.4.2016

Moje prvni italka :o) Po Jawe 350, Yamaze XJ600 a FZ6 jsem si rikal, ze je to dobrej napad :o) Tak uvidime :o)

První dojmy - Prvni dojmy? ..ze je to pekna mrska :o)) Oproti FZ6 rada jede uz odspodu a uplne cloveka nuti k tomu, aby za to vzal jeste vic.. Ta motorka ma proste rychlost rada :o) Temperamentni, urvana, naladova italka, no :o) Co vam budu povidat :o)

Zatim mam najeto cca 150 km, tj. nic moc zkusenost; jen seznamovacka. Chce to tu X radku (nechapu proc), tj. vlozim kus recenze z www.motohouse.cz:

Na to, že je MV italská motorka, tak má vcelku konvenční řadovej čtyřválec s rozvodem DOHC. Žádný desmodromický rozvody ani pneumaticky ovládaný ventily. Ne, tohle je čtyřválcová koncepce dotažená do absolutoria.
Stačí dát na neutrál milimetr plynu a okamžitě poznáte, že tohle bude neobyčejnej zážitek. Otáčky vyletí jako na opravdický závodní motorce. Tady tý síly bude fakticky dost. Odezva je tak rychlá, že mám trochu strach o jeho plynulé dávkování. 136 koní ze skoro litrovýho motoru je slušná porce, ale to vám pořád neřekne, jak rychlá ta mašina doopravdy je. Mnooo, nechci bejt zbytečně sprostej, ale je kurevsky rychlá.

Racing.angel
Racing.angel napsal 13.05.16 v 08:33 10b.

Velka parada

malina
malina napsal 26.04.16 v 17:06 10b.

Vážně dobrej nápad - jak píšeš
Kráska

perak89
perak89 napsal 25.04.16 v 16:00 10b.

krásná střela

Toman87
Toman87 napsal 25.04.16 v 12:49 10b.

Nádhera

PYTEL1
PYTEL1 napsal 23.04.16 v 11:58 10b.