Honda VFR 800 (2000)

Vlastník Midnightmare
Vloženo 8.4.2016
Aktualizováno 29.6.2019

Vloženo: 05.03.2017, Uskutečněno: 05.03.2017, Zhlédnuto: 2x

Po dlouhé době přišel čas na první jízdu - až na KO baterku (nová Motobatt je už na cestě) vše OK. Dnes jsem měl zase náladu se v tom trochu vrtat a rozhodl jsem se vyměnit šroubky co předchozí majitel zku*vil na brzdové pumpě (hlavička doj*baná, zarezlé...) - nechápu jak to někdo mohl nechat dojít tak daleko.

Náhradní šroubky jsem z lenosti koupil kdysi v Hondě s jinými díly (docela fascinující jak je každý šroubek zabalen v jednom zataveném pytlíčku ).

Myna (15) napsal 12.02.2019 v 23:37

Díky, uvidíme,co zabere

Midnightmare (2) napsal 12.02.2019 v 18:29

Jo, to kdybych si pamatoval... Pravděpodobně jsem to dělal důlčíkem a kladívkem :) Ale mám tu i rázovej šroubovák, takže možná to byl ten... Chtěl bych si koupit JIS šroubováky ale nemůžu je tady sehnat :/

Myna (15) napsal 12.02.2019 v 16:15

Řeším zrovna to stejný, dojebané šroubky na pumpě. Jak se ti je povedlo dostat ven, aniž bys poničil závit? Dík 🙂

• Zimní servis, part 2

Olejové hadice, problém všech VFR gen 5 a 6... Jednou pro vždy vyřešeno :-) Teflonové opletené flexibilní hadice, ty tu motorku přežijou (y) Zakázkově vyrobeno, nedá se koupit :-DD

Vloženo: 13.02.2019
    Uskutečněno: 13.02.2019
  • Zimní servis, part 1

Během zimy to chce trochu servisu, tak jsem si na to udělal čas a začal měnit pár věcí: 1.) spojkové pružiny 2.) nerezové svody 3.) regulátor dobíjení Vape 4.) chladící kapalina 5.) nově nalakované zadní 8 paprskové

Vloženo: 12.02.2019
    Uskutečněno: 12.02.2019
  • D.I.D. řetězová sada (530VX gold)

Předchozí řetězová sada sice nebyla uplně v nejhorším stavu, pro svůj klid jsem ji ale stejně vyměnil... Nýtovačku mám z Číny (až na jeden křivý díl super), se snýtováním mi poradil přímo prodejce motořetězy - měl jsem

Vloženo: 03.07.2016
    Uskutečněno: 21.06.2016