Piaggio MP3 500 LT (2012)

Vlastník BretV
Vloženo 26.3.2016
Aktualizováno 3.3.2024

Po maximální spokojeností s Yamaha X-max, jsem najednou viděl na internetu tohle a zas mi vypnul mozek, takže mejl, rezervace, zkušební jízda, peníze, převoz.

Motorka koupena od FIRMA:Jiří Hanuš - JJ Moto (Vyškov - Měs - Po velice kladné zkušenosti z loňského roku s nákupem X-max, byla volba jasná motorku koupit jen tady...

První dojmy - První dojem, úžasný. Oproti 125ccm Yamaha samozřejmě s obsahem 500ccm výkon v jiných dimenzích, takže už nešlo to postavit na stojan a nechtít to. Jízda skvělá.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodný pro každého kdo udrží 260kg a není až moc konzervativní na tento atypický vzhled.

Doplňky na motorce - Originální úprava třída Bussiness LT - hnědé kožené sedadlo, uvnitř gelové, extrémně měkké, komfortní. Dodatečně jsem dodělal vyhřívané gripy, zásuvky 12V a USB. Výklopný nosič kufru Givi SR 134 a kufr Givi V46 s vrchním nosičem a opěrkou.

Průměrná spotřeba - 2.85667 l/100km

Prvních pár kilometrů k tomu mám stále respekt, aretace přední vidlice je úžasná věc, ale stále k tomu přistupuji s úctou. Skútr budí šílenou pozornost, lidé v autech ukazují vztyčený palec, mávají, občas si přijdu jak kdyby přijely kolotoče. Celkově jsem nadšený, skútr si užívám. Jsem zvědav na první delší jízdu.

mikni
mikni napsal 02.05.16 v 19:31

Pěkný,půjdu do toho taky,kolik jsi dal za to gelové sedlo a kde ho dělali,nebo dělají,nebo to je origoš?Přeju hodně hezkých cest,občas něco připiš do deníku motorky,budu to sledovat Milan

MaxNrg
MaxNrg napsal 09.04.16 v 17:22 10b.

Krásná ta bila s tou hnědou

pedro2410
pedro2410 napsal 09.04.16 v 08:53 9b.

Taky dobrá volba, pěkný stroj

tomcruise77
tomcruise77 napsal 02.04.16 v 13:02

Very good.

-HARYS-
-HARYS- napsal 02.04.16 v 09:47 10b.

Super !!!