BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník Petr_TA
Vloženo 13.3.2016
Aktualizováno 1.3.2020

BMW Motorrad otevírání silnic 2019

Vloženo: 16.04.2019, Uskutečněno: 13.04.2019, Zhlédnuto: 14x

Jako každý rok pořádá BMW Stratos akci s možností se projet a vyzkoušet kompletní nabídku jejich motorek
S předsihem jsem provedl rezervaci a 14 dní se těšil ...hlavně na Advíka s novým motorem
Jelikož ráno teploměr ukázal teplotu těsně nad nulou a já jsem furt nakřáplej tak hážu hadry s helmou do kufru a vyrážím ke Kolínu autem .
Do areálu Vigvam v Němčicích u Kolína dorážím s hodinovým předstihem
Po rychlé registraci zjišťuji že velmi chladné počasí odradilo mnoho registrovaných a tím pádem se k mé radosti uvolnilo spousty termínů na testovací stroje
Celý den měním jeden stroj za druhým a mám přímé srovnání jízdních vlastnostní zejména mezi klasickým GS / Adventure a hlavně mezi motory 1200/1250
Nový boxer 1250 se fakt povedl
Parádně táhne od volnoběhu až do maxima
Podvozek je fakt super ...možná u Advíka mi přišel chlup komfornější
Nejel jsem na ničem co by lépe brzdilo
Je úplně jedno jestli jdu na plný brzdy v zatáčce ...furt mám dokonalou zpětnou vazbu a motka udělá přesně to co má
I když jsem měl možnost pojezdit téměř všechny stroje co jsou nyní na trhu tak nový GS zejména Advík je pro mě opravdu nejlepší motka na trhu
Akce se opravdu povedla až na jedno zahození nového Advíka do pole které dopadlo ve finále pro jezdce dobře ( Advík dopadl hůře )
Jenom enduro školy a soutěže jsem nevyužil .. tak určitě příště
Tímto bych chtěl poděkovat BMW a zejména STRATOS AUTO za pozvání a super zvládnutou akci včetně kulinářského zážitku v podobě cateringu

Samíc (8) napsal 17.04.2019 v 10:33

Nate72 (0) napsal 16.04.2019 v 22:22

mildafleck (-5) napsal 16.04.2019 v 22:16

Super tak se třeba dočkáš

• Alpy 2022 3-7 den

4 den vyrážíme už v 8:30 směr passo Giovo směrem na Stelvio ... Jsme v dobré náladě, to ještě netušíme co nás dnes čeká... Cestu nám těžce komplikuje jako vždy zácpa v Meránu :[ :[ :[ Je 35C a naše vzducháče zač

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.06.2022
    Uskutečněno: 17.06.2022
  • Alpy 2022 1-3 den

Konečne je to tady ... Po hodně dlouhé době opět vyrážím s Honzou na motodovču :-DD Tentokrát nemáme nic připravené a plánovat budeme ze dne na den ;-) Vyrážíme v pondělí ráno a víme že nás čeká pořádný vedro a ně

Typ: Dovolená
    Vloženo: 25.06.2022
    Uskutečněno: 13.06.2022
  • JK CLASSICS Muzeum

V sobotu vyrážím s Honzou již po druhé do Lužné u Rakovníka kde se nachází JK CLASSICS Muzeum amerických historických automobilů https://jkclassics.cz/ Parádní cesta kolem Berounky směr Karlštejn a dále na Křivok

Vloženo: 09.06.2022
    Uskutečněno: 28.05.2022