Suzuki GSX 650 F (2008)

Vlastník sedli01
Vloženo 8.3.2016
Aktualizováno 29.12.2017

Vloženo: 24.03.2016, Uskutečněno: 23.03.2016, Stav tachometru: 40070 km, Zhlédnuto: 20x

Díky mému oprávnění A2 jsem limitován max. výkonem 35 kW, moje Suza má v základu 62,5 kW, bylo tedy nutné nechat omezit výkon škrtící sadou od Alphatechnik.

Na sadu se čekalo zhruba týden, nejbližší montážná místo bylo v Prostějově, firma Freemoto.

Škrtící sada je v podstatě jako dva dílky lega, jedná se o doraz plynu. Montáž trvala cca hodinu a půl, během které jsem navštívil blízký nákupní centrum.

Cena za tuhle srandu je 8400 kč. Za tu se dočkáte sníženého výkonu - maximální rychlost nyní kolem 170 km/h, ale hlavně ten doraz na plynu...je nutné upravit styl jízdy a řazení. Štítek na moto s informací o omezení a zápis do velkého TP.

Na dopravním inspektorátu za poplatek 50 kč na místě zaevidují změnu a vydají nový malý technický průkaz, naštěstí na počkání. Já strávil v kanceláři na magistrátu asi 40 minut, děs.

• Pátek 13.tého - ukončení sezóny a motorky

Po dlouhé době zápis do deníku, rovnou i poslední, k mému banďourovi v černém kabátku. Během roku pravidelná údržba - pneumatiky, olej s filtrem atd. 500 km před nehodou komplet řetězová sada D.I.D. s pozlaceným řet

Typ: Havárie
    Vloženo: 08.12.2017
    Uskutečněno: 08.12.2017
    Tachometr: 62000km
  • Ztráta kytičky na okruhu, servis, zimní spánek

Moje 1.sezóna v sedle opravdové motorky. Moc mi to dalo a vím jistě, že u tohoto koníčku chci zůstat :) S motorkou jsem si zažil své, seznamování, nový ohoz do pořádných hader, kurz bezpečné jízdy, svoji 1. motodovol

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 22.12.2016
    Uskutečněno: 22.12.2016
  • Motodovolená Dolomity, Kurz bezpečné jízdy, Scooter Ca

Konalo se 22 denní volno díky celozávodní dovolené, tak se toho muselo řádně využít, jak jinak než na motorce. Dolomity S kamarádem jsme vyrazili na týdenní motodovolenou do Dolomit. Cestopis je na tomto odkazu :

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.08.2016