Yamaha XT 660 X (2006)

Vlastník G.rider
Vloženo 11.2.2016
Aktualizováno 12.2.2016

po xtéčku jsem pokukoval už dlouho ale až teď jsem se rozhoupal jedno si pořídit tak doufám že si s ní užiju spoustu fajn km

První dojmy - motorka ni padla do ruky téměř okamžitě, příjemný posez i výška a vzdálenost řidítek k mé 175cm vysoké postavě prostě sedí i když progresivní pružiny do tlumičů pro lepší jízdu by zřejmě neuškodily ale ty vyřeším časem přecijen každému vyhovuje něco jiného a je potřeba si podle toho své moto doupravit

Doplňky na motorce - padáky a kufr givi, laďáky leo vince

tuhle mašinku jsem si vybral kvůli pohodlnému posezu jednovélcovému motoru ktrý není zrovna hodný. zkrátka je to živá motorka a dá se s ní užít spousta zábavy hlavně na okreskách a různě klikatých serpentýnkách až tam se ukáže pravý potenciál jen na sportovnější jízdu bych uvítal tvrdší podvozek a možná trošku účinější brzdy ale to je jen můj dojem . zatím na ní mám jen pár kilometrů ale hně jak bude lepší počasí tak se těším na další zábavné kilometry

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 21.02.16 v 14:00 10b.

Nádherná Ať slůží 660 x okukuji taky dlouho a rád bych jí za pár týdnů také přivezl

Kuking
Kuking napsal 18.02.16 v 08:05

To mi nic neříká, no nevadí jinak super stroj, dobře jsi koupil

G.rider
G.rider napsal 17.02.16 v 16:22

mám jí od martina ráliše ale ten jí měl jen dva roky předtím jí měl nejaký kluk kousek od poděbrad ale jméno ti nepovím dostal jsem nový tp ;)

Kuking
Kuking napsal 17.02.16 v 11:45 10b.

Můžu se zeptat od koho jsi to koupil? Mám podezření že jsem našel motorku kterou jsem měl před 5 lety

G.rider
G.rider napsal 16.02.16 v 20:08

jo jo jen se udělá slušně tak začnu pořádně pracovat na ujetých kilometrech a samozřejmě přibude i barvitější přesnější i delší informace a postřehy o motorce ;)