Yamaha WR 250F (2005)

Vlastník Alfonc
Vloženo 3.1.2016
Aktualizováno 3.1.2016

Nenáročné enduro, které je jistě velmi dobré, ale osobně jsem se nějak neuměl pro projev 4T nadchnout.

První dojmy - Po usednutí na WR a přidání plynu, jsem si říkal, že je to asi to, co jsem hledal. Motorka není moc záludná, nemá až tak moc výkonu, vyjede vše, do po ní chci a to i výjezdy plné kořenů, kamenů a nevím čeho, kterých bych se bál nedával je, ale tady se stačilo držet motorky a ona si s tím poradila...

Motorku bych doporučil pro - Začátečník, který chce zkusit enduro. Nebo pro někoho, kdo se chce po lese jen tak vozit a nechce nic moc řešit. Ale třeba na závody bych jsou určitě vhodnější stroje.

Ano, ta motorka je fajn a umí víc než já. V terénu jsem totální začátečník a tak jsem si z prvu liboval, jak je super, že ta motorka překonává překážky sama a já se vlastně jen vezu. Ale časem mi to začínalo spíš vadit. 4T je tak trošku "neohrabaný moula" a navíc celkem těžký (tedy v porovnání s 2T 125 nebo 2T EXC 200). Takže jsem tak si to prostě přestal užívat a to je vždy znamení, že to není v pořádku a tak po krátké známosti šla Yamaha o dům dál...tedy o vesnici Vzal si jí kamarád, který si teď blahem chrochtá (sedl na ní z crossové Hondy 85 ccm)