Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník rocker78
Vloženo 17.12.2015
Aktualizováno 17.7.2018

Vloženo: 25.02.2016, Uskutečněno: 25.02.2016, Stav tachometru: 30000 km, Zhlédnuto: 9x

je pondělí , v práci nejde nez a teplá pfronta nám tu dělá 13°C a slunečno. takže mrdat nějakou práci a hurá domů a vzít holku pěkně provětrat. do českého ráje je to kousek, takže proč ne třeba tam.
motor krásně přede po provedené údržbě, pěkně to tahá tak, jak to ma danda rád a díky čistejm filtrům je i zvuk z laufu nádhernej.
venku svítí slunec, dost fouká ale to nám s Irenkou nevadí a tak vyrážíme. Na malou skalu , pak na Klokočí, kde uhýbáme doleva na Rovensko pT, super silnicka uzká kluzká parádní jak tobogán, nahoru a dolů , cítím borovice a vlhký les, nikde nikdo, fšichni ostatní zatím tahaj v zaměstnáních;)
z rovenska kolem Valdštejnu, pak na Vyskeř, do Sobotky, na Drábský světničky, pak na turnov, malou sklalu směrem na železnobrodskou. Vsude na silnicich hafo štěrku takze pořad jizda na hrane a často i smykem . Je to supéééér.

nejúžasnější je , že člověkk takhle potká přírodu naprosto uvolněnou, zvířata se na vás chodí koukat, když někde zastavíte. Ja potkal třeba několik labutí :) Na Vidláku , kde je krásně snad celý rok.

super výlet, lepší než se s někým dohadovat o pracovních strastech. sto kiláčků najeto, super počasí a to je teprve unor :)

závěr?
01/ jsem dost dobrý mechanik, nezbyly mi žádný šroubky a holka tahá o dost lépe , než před mým zásahem :)
02/ Český ráj je stále nejkrásnější oblast evropy
03/ nejlepší je 10cm vrstva štěrku v kombinaci se sjetejma Metzelerkama
04/ na TA prostě sezona nekončí, nemá cenu snad ani vytahovat baterii, protoze se dá pořád jezdit
05/ v úterý po výletě padá sníh ( motorku je dobré tedy umít hned po výletu a nenechávat to až na druhý den, byť se vracíte večer :)

at to jezdi

foto z vyletu zde

rocker78 (13) napsal 26.02.2016 v 10:08

mimochodem , krásnou ymahu máš ;)

rocker78 (13) napsal 26.02.2016 v 09:59

týden se skládá ze sedmi dnů. Podnělí , úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota a neděle. Den "snad" tam není;)

kdy že to vyrazíš?

mokomido (0) napsal 26.02.2016 v 04:32

Hezká mīsta snad je také letos navštívím..

• auto mi najelo do protisměru

(n) chlapík mě trochu prehlid

Typ: Havárie
    Vloženo: 17.07.2018
    Uskutečněno: 17.07.2018
  • Z Irenky je Subinka

sezona 2017 byla super, nahon tachometru jsem na jare sthnul a tak jsem najezdil celkme dve sady gum km. Protoze to obcas klouzalo a protoze pan ridic je trochu magor, tak jsme si spolu dost uzili i vleže. I to je důvod,

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2018
    Uskutečněno: 24.03.2018
  • upgrade info

po dlohe dobe update. novy kufry alu od big husky novy loziska kol a rizeni repas zadniho tlumice nova brzdofka neva nemrzka gumy za sezonu 2x e09 mitas cca 8000 km kazda a 1x e07. tuhle gumu asi uz necham nafurt

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.05.2017