Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník rocker78
Vloženo 17.12.2015
Aktualizováno 17.7.2018

Vloženo: 25.02.2016, Uskutečněno: 25.02.2016, Stav tachometru: 29900 km, Zhlédnuto: 11x

taze po výměně všeho co je potřeba aby nám holka vydržela celý léto jsem poslední víkend strávil seřízením motoru a doplněním druhého páru přídavných světel.

co jsem zjistil?
a / TA má ne jeden, ale dva filtry a ten druhej nikdo necistil asi od zacatku
b/ kdyz honite podtlak na karburatorech a mate k dispozici jenom hadicku a olej s benzinem, tak je dobre mit tu hadicku dost dlouhou. Protze je kdyz je kratsi, nez je vhodné, tak se vam muze stat, ze si po nastartovaní nasaje karburator obsah hadicky (olej +benzin 1:1) a naprimo to nacpe do spalovacího prostoru a to pak čudí jak sviň :D
takže samodomo jo o , ale radsi se poradit s nekym , kdo tomu rozumí ;)

Po čmoudíkové příhodě , kdy to doma vypadalo jako když hoří jsem se rozhodl prop kratkou projizdku. Byla noc, lehce snežilo a bylo to čarokrásné. Až na jeden detail. Mnou přimontovaná přídavná světla drží, ale výrobce neutáhl aretační šroubek a tak se světla vyklánění do protisměru a "šilhají" pak s každou zatáčkou. Jako kdyby to nestačilo , ke všemu nesvítí tolik , co jsem si představoval, takže jsem se rozhodl přidat ještě dvě

• auto mi najelo do protisměru

(n) chlapík mě trochu prehlid

Typ: Havárie
    Vloženo: 17.07.2018
    Uskutečněno: 17.07.2018
  • Z Irenky je Subinka

sezona 2017 byla super, nahon tachometru jsem na jare sthnul a tak jsem najezdil celkme dve sady gum km. Protoze to obcas klouzalo a protoze pan ridic je trochu magor, tak jsme si spolu dost uzili i vleže. I to je důvod,

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2018
    Uskutečněno: 24.03.2018
  • upgrade info

po dlohe dobe update. novy kufry alu od big husky novy loziska kol a rizeni repas zadniho tlumice nova brzdofka neva nemrzka gumy za sezonu 2x e09 mitas cca 8000 km kazda a 1x e07. tuhle gumu asi uz necham nafurt

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.05.2017