KTM 450 SX-F (2007)

Vlastník mad-kubajsz
Vloženo 19.11.2015
Aktualizováno 19.11.2015

Takže po projetí pár koleček na vypůjčené RM 125 jsem usoudil že je to to co chci dělat tak padlo rozhodnutí prodat moji předchozí husqvarnu sm 125 a koupit nějakej pořádnou MX mašinu

Kawasaki KX 250F: důvod neuveden
Kawasaki KX 450F: důvod neuveden

První dojmy - Můj první dojem když jsem si vyložil z auta nastartoval a pořádně projel byl ten že po přidání plynu pode mnou bouchl nějakej atomovej reaktor a začalo peklo :D ten zátah oproti 125 byl neuvěřitelnej

Tuhle motorku jsem koupil z důvodu toho že je to KTM a po poradě s pár známými to bylo jasné.Jel jsem si pro ni s kamarádem který měl ten samý model akorát r.v.2011 a celkově motorkám rozumí víc než já jelikož dělá servisy atp..Teď k motorce moto jsem koupil v dobrém stavu až na pár věcí jsem nemusel nic dělat, měnily se pouze spotřební věci jako je přetěsnění vidlice,gumy,oleje atd. Jediné co se mi stalo tak mi praskl ráfek a po nějaké době i kyvka... Všechno jsem vyměnil a jede se dál.Na motorce jsem jezdil z 90% na trati kde je to opravdu parádní a hravej stroj.Četl jsem spousta negativních komentářů celkově na značku KTM ale já mohu potvrdit že jsou to jen a pouze kecy závistivců :)