Moto Guzzi GT 650 (1999)

Vlastník rolnik22
Vloženo 14.10.2015
Aktualizováno 14.10.2015

Motorka o jaké jsem ani nesnil. A v téhle podobě jich v Čechach moc není. Jako Jawař jsem chtěl něco stejně stylového. Buď Triumpha nebo Guzinu. Triuphy jsou na mě zbytečně výkonné a těžké. Ale pro jednoho už jsem málem jel. A pak se objevila tahle krasav

Motorka koupena od Miriok (Praha)

Triumph Trident 750: důvod neuveden

První dojmy - Dosud jsem jezdil pouze na jawách, maximálně "třipade". Takže výkon i jízdní vlasnosti úplně jinde. Teprv se s ní seznamuji. Majitelka o ní nevěděla prakticky nic. Na zkušební jízdu jsme ji museli roztlačit, protože jsme nenašli sytič-už jsem ho našel. Domů jsem ji vezl po R10 a zjistil jsem že splňuje co potřebuji. Rychlost 110 úplně v pohodě, při 140 mi to málem utrhlo ruce-je na ni docela vzpřímený posez.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je podle mne pro toho, kdo nechce motku jen na jizdu, možná pohodlnější, rychlejší, spolehlivější, ale stroj s duší a tradicí.

Doplňky na motorce - K mašině mi dala majitelka ještě zabalený nosič. A na motorce jsou padáky.

Proč jsem chtěl tenhle stroj jsem již napsal. Zkušenosti mám pouze ze 70km převozu.
Motor Guzzí-to se musí zažít. Podvozek celkem tvrdý-uvidím co se s tím dá dělat. Kvalty nejsou tak přesné jako na Kawě, kterou jsem měl půjčenou od dcery.
Brzdy-zadní super-přední hodně slabá na dva kotouče-určitě poladím.
Vzhled-limitovaná serie Guzzi-prostě super ITALKA.
Doufám, že se ještě zlepší počasí a ještě ji letos projedu.
Jo a ještě sháním nějakou její menší sestřičku pro partnerku.

Rokyt
Rokyt napsal 15.12.17 v 15:31 10b.

Krásná motorka z mého rodného listu.
Přeji hodně spokojených chvil.
Jinak, až tě omrzí, tak bych ji rád přijal za vlastní.
Zatím mám jen velkou cestovní Norge.
Zdravím Guzzistu.
Pavel
602601697

Tom-K
Tom-K napsal 23.10.15 v 09:29 10b.

Krása, ať šlape.

Twinshot
Twinshot napsal 15.10.15 v 07:50 10b.

U těch brzd to pravděpodobně budeš mít tak, že společně se zadní brzdí i jeden přední kotouč. Páčka na řidítkách pak brzdí druhý kotouč. Proto se ti zdá zadní brzda silnější.

babula
babula napsal 14.10.15 v 17:29 10b.

Moc pěkná . Ať slouží

Podas
Podas napsal 14.10.15 v 16:29 10b.

tak to už se jen tak nevidí , ať slouží.