Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Stellča
Vloženo 2.10.2015
Aktualizováno 18.1.2016

Vloženo: 19.03.2016, Uskutečněno: 19.03.2016, Zhlédnuto: 20x

Tak, dnes konečne prišiel ten dlho očakávaný deň. Odzimované a hurá jazdiť! Teda... ak dnešných 30 km sa dá vôbec považovať za nejaké jazdenie :D
Céberka prešla menším servisom cez zimu. Dnes stačilo už len nahodiť baterku a dofúkať kolieska a bola "ready to go". Len samozrejme so mnou chcel ísť aj môj milovaný - a ten svoju Cagivu mal ešte v 4 krabiciach :D tak sme celé doobedie skladali, a vytrepali sa jazdiť až docela neskoro. Celkom bola aj zima, vôbec sa slnko s nami nechcelo kamarátiť a dosťprefukovalo. Tak sme sa nakoniec spravili veľmi krátku trasu - aspoň som vyskúšala nové motogate. Akurát by sa zišli aj nové rukavice...
Fotiek moc z dnešných 30 km nie je :D ale aspoň som si moju oranžádu trošku pofotila..
A aj keď to bolo len pár km, nemusím asi hovoriť, ako strašne ma zahrieva pri srdiečku ten pocit, že sezóna mi už začalaa!!! :)

• O ventiloch, rozvodoch a vzduchových filtroch

...nenajazdili sme spolu ešte hádam ani 500 km a ja som ju už neľútostne zavrela do garáže a rozobrala ju na cimpr-campr. Pretože, bohužiaľ, proste prišla zima. A repsole klepotali ventily, čo bola vec o ktorej sme ved

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.01.2016