KTM EXC 200 (2005)

Vlastník MagPieter
Vloženo 21.9.2015
Aktualizováno 30.10.2015

Vloženo: 17.07.2016, Uskutečněno: 03.07.2016, Zhlédnuto: 14x

Tak to přišlo, první výlet do Rumunska . Byli jsme tam na 3 dny ježdění. Čím se ten den první jízdy blížil, tak jsem byl nervóznější a nevěděl jsem jak na tom budu.
Nepříjemné tušení se potvrdilo hned první den. Měl jsem problémy s některými výjezdy a než jsme se dostali na hřeben tak jsem byl úplně zničený. Naštěstí jsem nebyl nejhorší a to mě dost motivovalo. Po sjezdu z hřebene jsem se rozhodl jet s ostatními dále na další vrchol (ten který byl ten den nejhorší už dále nejel). Osudová chyba! Jak jsme vyjížděli tak jsem už v rukách neměl vůbec sílu. Doslova každých pár metrů jsem odpočíval. Jakmile jsme už sjížděli tak jsme si museli tak na 40 min. dát pauzu ať se vzchopím. Ten den jsem byl tak zničený jak z žádného jiného sportu. Ač běhám a jezdím na kole, tak z ničeho jsem nebyl tak zničený jak z tohoto prvního dne.
Den druhý. Jelikož jsem si největší pekla užil první den. Tam jsem měl ruce v křečích a neuměl jsem je povolit z řidítek. Když už se to povedlo tak se mi ruce zavíraly. Ten druhý den jsem byl tak v pohodě oproti prvnímu až jsem byl sám překvapen. Nic mě nebolelo a s motorkou jsem byl už krásně srostlý. Největší strach jsem měl že nebudu zvládat kamenité výjezdy. Jakmile jsem zjistil jak na to, tak mi to do výjezdů jezdilo samo.
Třetí den byla už pohodička. Výjezd co jsme jeli v první den na hřebeny, tak jsem měl už do 30 min. a né přes 90 min. jako první den. Ten den jsme jezdili jen po hřebenech.
Motorka vše samozřejmě zvládla a až na sjeté zadní destičky nebyl nikde problém . Káťu jsem nikde neodhodil a maximálně jsem ji v nulových rychlostech jemně položil. Poslední den mi na jednom místě podjelo přední kolo kvůli nějakého zabloudilého kamínku, nic strašného.
Už jsem nadšen až pojedu zase do Rumunska a příště ho doufám pojezdím více

• 45 dní po koupi

Tak mé tréninky pokračují. Ruce pořád nejsou zvyklé tak na trati hned bolí. Vyjeto 40 L paliva. Čekám už pomalu 3 týdny na obleček, už ať je! Potom stačí koupit vlastní botky a krunýř a mám výbavu dokoupenou.

Vloženo: 02.11.2015
    Uskutečněno: 02.11.2015
  • Páteční výjezd

Tak jsem si vyjel hledat dobré místo na ježdění. Ráno po 8 hodině trošku pršelo, tak jsem si řekl že mě to nemůže odradit. Pěkně jsem si vyjel a hledal jsem nějaké výjezdy. Bohužel tam kde jsem čekal úspěch jsem byl zkla

Vloženo: 10.10.2015
    Uskutečněno: 10.10.2015
  • úpravy

Tak jsem řešil už nějaké věci co bylo potřeba udělat. Mezi první věcí bylo upravit stojan, šroub byl povolený a chybělo tam trochu vymezení. Opraveno. Světlo krom toho že jsem ho kupoval rozbité tak jsem v noci zjistil ž

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.09.2015