Ducati 1199 Panigale (2013)

Vlastník Chuďas899
Vloženo 29.8.2015
Aktualizováno 20.10.2016

Report z půlky sezony

Vloženo: 03.07.2016, Uskutečněno: 03.07.2016, Stav tachometru: 11 km, Zhlédnuto: 93x

Takže mám za sebou cirka půlku sezony 2016, pomalu se chystám vyhlásit insolvenci ale nebrzdíme jedeme dál :D :D :D.

Do této doby jsem navštívil:
3x Most (z toho 2x mi luxusně chcalo, samozřejmě jeden jedinnej den v týdnu)
2x Brno, 2x po dvou dnech a nutno říct, že oproti jednodenním akcím mi to neskutečně dalo, největší skok byl hned napoprvé, kdy jsem se dostal poprvé v životě pod 2.20...nyní mám ze sebe radost, že už to zajíždím vcelku pravidelně pod 20 ale HLAVNĚ v daleko větší pohodě, dřív jsem jezdil 2.24 se smrtí v očích, změnil jsem přístup a hlavně se naučil poslouchat rady zkušenějších z nichž bych chtěl hlavně poděkovat Domínovi 69 a komplet klukům z Willi Race team (Michal Kolek a Jirka Mrkývka) moc si toho vážím, že se s takovým italským vandrákem ztrácí čas
1x SlovakiaRing, kde jsem byl poprvé a ikdyž jsem zpočátku z toho okruhu byl v rozpacích, nakonec jsme si docela potykali a určitě se sem ještě vrátím tuhle sezonu.

Jinak co se týče moto všechno ZÁZRAČNĚ funguje, ta italská jebka poslouchá jako víno, přede a JEDE JAKO KRÁVA!!! Hezky se mi o ní stará vojta z MOTO XN, kterýmu bych chtěl taky moc poděkovat!!. Provedl jsem další nezbytné úpravy, mezi které patří pádové čidlo (snad ho nevyužiju) brzdová pumpa Brembo RCS 17 (mimochodem nejlepší úprava zatím) a vyzkoušel jsem několik druhů desek z nichž bych chtěl vyzdvihnout Vesrah RJL XX, za luxusní peníze neskutečný brzdný účinnek... Brembo RC jsou fajn, ale vydrží 3 dny, kdežto tyhle už mají zatím 4 dny a mají tak 60%. Dále výborná zkušenost s SBS DS... ovšem cena...

• 2016 za mnou

Takže sezona 2016 je pro mě minulostí . Rozjezd byl trošku pomalejší zapříčiněný mojí blbostí, kdy jsem si koncem února vylomil koleno a úplně to nedoléčil +o( . Nutno říci, že

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.10.2016