KTM EXC 530 R (2009)

Vlastník fallen
Vloženo 10.8.2015
Aktualizováno 25.9.2015

Speciál - 570ccm KIT, antihop spojka, 6 pístek beringer, KN filtr, powerparts brýle, jiné tlumiče, výfuk twobros, elox, a tak - někdo ji vymazlil
Odjel jsem na ní závod MMČR Supermoto Písek 2015 v kat. S2, dojel jsem poslední, ale ostuda to nebyla. Z

První dojmy - Byl to šílený nákup 30.12.2014 ze zahraničí. Historii motorky skoro neznám - ze začátku se tak peru s tím co je vada / vlastnost. Po úvodních lapáliích ale zjišťuju jak v porovnání s hobby překopaným Bergem tohle neuvěřitelně funguje, a to od startéru až po podvozek. Šílená střelba z laufu, obrovská síla motoru, brzdy ovládaný myšlenkou, nízká váha, hravost.

Původně jsem z Německa chtěl sehnat přímo SMR s EXC kitem a papírama, ale pak sem našel tenhle speciál, do kterýho někdo proinvestoval cca 100.000 Kč...asi taky věděl proč to dělá, ale zatím není znát že by byla vylítaná a před smrtí. Je to poslední stupeň před čistou kroskou, chtěl jsem papíry kvůli show-off po městě, ale zase co nejvíc ready to race, protože tratě mě baví a hlavně mám pořád sen zkusit pravej závod.

Animals21
Animals21 napsal 07.08.18 v 13:55

Narazil jsem na tvuj profil, chci ti sem napsat - ty voe, tys toho taky měl kotel ... a koukám, že poslední koment je ode mě až budu chtít jednou silnici fakt úplně vyhraněnou, něco takovýho si rád pořídím, moc pěkný

Animals21
Animals21 napsal 11.04.17 v 12:21 10b.

Děsivá hračka

RoadEnduroTeam
RoadEnduroTeam napsal 30.08.15 v 23:01

fallen: mně to bylo jasný, že to nebude jen tak :D mě neodrádíš, já bych to chtěl jen zkusit a mít stejný zážitek jako ty. Mistr ze mě už nebude :D už jsem to na stránkách prolejzal, ale uplně nevím do které třídy spadám. Ale s tou jednodílnou kombou si mi nepotěšil, nechce se mi jí kupovat pro jeden závod. Předepsanou normu snad moje helma splnuje. Slidery do os mám, akorát na stupačky nemám ponětí jak vypadají :D a záchytnou nádobu budu muset někde okoukat. Světlo sundat nebude problém.

Děkuji za informace :)

fallen
fallen napsal 25.08.15 v 09:49

RET: Čoveče tak jsem to jel a všechno špatně Tohle je jiná liga.. na předposledního jsem na kolo ztrácel 2 vteřiny, na prvního osum... ale jako super zážitek, ale tam fakt o enduro nezavadíš, natož pískací husaberg ) Ale nebudu tě odrazovat, takže potřebuješ: jednorázovou licenci na autoklubu ČR, žádost je na supermotocz.cz, tu ti potvrdí doktor, cena za jednorázovou je 400 Kč, nebo celoroční asi 1000 Kč. Pak vyplnit přihlášku buď zase online na supermotocz.cz nebo byl formulář i na stránkách Písku. Pak potřebuješ JEDNODÍLNOU kombi a helmu splňující předepsaný normy. Pak slidery do os a na stupačky a celý to zadrátovat a záchytnou nádobku. A čísla. Já měl přední světlo pryč, nevím jestli by tě s tím pustili. No a pak gáááz.

RoadEnduroTeam
RoadEnduroTeam napsal 23.08.15 v 14:38 10b.

Já si to právě myslel. Takže co teda vlastně potřebuju? Někde se zaregistruju, udělám si licenci na závod a můžu vyrazit? je něco speciálního co bych měl mít? Ať už na motorce nebo na mě? Kombinéza je základ. Gumy bych asi měl normální, ale to než se to ohřeje, tak budu o kolo pozadu :D