Honda VTR 1000 SP1 (2000)

Vlastník Jarky
Vloženo 6.7.2015
Aktualizováno 16.10.2016

Vloženo: 25.07.2015, Uskutečněno: 25.07.2015, Zhlédnuto: 14x

Tak po koupi stroje má přijít vždy nějaký servis a Spčko taky dostalo to co si řeklo od kapalin svíček počínaje tak ještě seřízeni synchronizace vstřikovaní jde jak střelená ještě rozebrat spojku když ji někdo neumí složit tak je problém přeházené pelechy nedělají dobrotu. Pak předělaní pod sedlovku aby už nebyl žádný problém taky dostala blinkry s Ečekem .no a pro mě nepochopitelně zalepené jedno světlo asi to pak jede rychleji nebo co ale to už nezjistím . A taky lepší pryže a dozadu se vejde i 200 takže boží. S kámošem jsem na tom dělaly Dva dny a je hotovo. Přes zimu jen noví kabát a opravit jeden chladič a bude zase moc s hrdostí brázdit silnice .

Lucky-Jarda (44) napsal 25.07.2015 v 21:46

A tak je to správné, tak to má být

• opravy končí máme hotovo

Tak je to tu VTRka už je naprosto v pořádku nic jí už nechybí :-) má novej celo lak polep a spoustu dalších věcí třeba Nové koncovky IXIL a další KaN sportovní filtry a taký vykuchanou klapku ze saní :-P :-D takže u

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.05.2016
    Uskutečněno: 20.05.2016
  • opravy čast čtvrtá

Tak už jdeme do barev a laku a nějaký ten polep taky bude :-P B-)

Vloženo: 17.04.2016
    Uskutečněno: 17.04.2016
  • opravy čast třetí

Jo práce v plném proudu kapoty se nám připravují na novej kabátek už máme i vidle po repasi takže se nám to skládání blíží :-) :-) už jen gumy a koncovky :-P a jdeme na věc :-)

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.04.2016