BMW K 1200 LT (2008)

Vlastník alco
Vloženo 6.6.2015
Aktualizováno 24.8.2015

AUDIO modulu Dension pre simuláciu CD meniča na BMW 1200LT

Vloženo: 14.06.2015, Uskutečněno: 12.06.2015, Stav tachometru: 61000 km, Zhlédnuto: 18x, Firma: www.alco.sk

Pri kúpe LTčka som zistil, že nemá CD menič. Nosil som CD ale to po hodinke prestane hrať, a tak som začal pokukovať po nejakom module aby som do BMW rádia dokázal púšťať MP3 pri zachovaní pôvodného ovládania na volante. Našiel som zn. DENSION ktorá tieto moduly predáva do vozidiel a po troške pátrania som preveril funkčnosť modulu na LTčku, a bolo to jasné :) o pár dní som motku rozobral a montáž začala. :)

Je potrebné sa dostať až do rádia zozadu, takže kompletné odstrojenie kapotáže je nevyhnutné :) Chce to trošku cviku, a nepomotať šróbiky ku jednotlivým dielom, ale po 18 ročných skúsenostiach s inštaláciami do vozidiel to bola malina :)

Nainštalovaný modul funguje výborne, a ovládanie na volante taktiež. Teraz môžem počúvať hodiny hudby, už len vybrať do každého adresára na USB tú správnu muziku :)

pozn: kabeláž od modulu musela byť upravená, nakoľko som chcel modul inštalovať až do zadného kufra kde tá pôvodná nedočiahla. Nadpojenie kabeláže nespôsobilo žiadne rušenie alebo inú nefunkčnosť modulu.

Marťas33 (3) napsal 29.10.2018 v 13:48

Ahoj taky jsem to montoval. Z kabeláže co byla v balení jsem ustřihl konektor a vyměnil na kabelu do cd changeru. Takže to bylo bez rozebírání.
Jednotku mám v kufru. Je to paráda

• Prídavné LED svetlá do zrkadla

Tak na zahájenie sezóny 2016 som sa rozhodol o doplnenei 1W led svetiel do zrkadiel a tak sa zviditeľniť aj vyššie nad terénom :) Ledky som inštaloval priaom dozrkadiel a 2x aj do priestoru nad predným blatníkom. Čo sa t

Vloženo: 25.03.2016
    Uskutečněno: 25.03.2016
    Tachometr: 72000km
  • Doplnenie ďalšej LED parády :)

Svetielok nieje nikdy dosť, tak LED upgrade pokračuje. LED pás na kufri bude zapojený na 50% svietivosti a pri brzdení bude svietiť 100% intenzitou :)

Vloženo: 08.07.2015
    Uskutečněno: 08.07.2015
  • Osvetlenie na kufor /LED/

Našiel som náhodou doma v skrini LED svetielka, ktoré som asi preventívne kúpil už ani neviem načo :) Pri pohlade na LTčko som hneď vedel kam ich nainštalovať. Inštalácia bola jednoduchá, nakoľko koberec v kufri ide ľahk

Vloženo: 28.06.2015
    Uskutečněno: 28.06.2015