BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 18.05.2024, Uskutečněno: 18.05.2024, Zhlédnuto: 119x

Tak jsem koupil vosk na kožený věci a ihned očištěnou bundu před poslední projížďkou ošetřil, krásně to voní a je to příjemné na ručky.
Od Motulu jsem koupil sprej na plexi. Myslím že to jsou vyhozené peníze. Voda udělá stejnou práci.
Navíc mi doma zbyly tekutý stěrače, takže jsem plexi vzal jima a mouchy rozprsknutý o plexi šly snadno rukavicí sundat.
Takže Motul na Plexij sem koupil naposled.
pro potěchu přidávám kvetoucí šnitlik se včeličkama a vzadu záhon na rajčata s vykopanou hlínou pro bazén

Clint. (77) napsal 21.05.2024 v 08:22

Chtělo by to odhazovací folie jako maji na moto gp, jedna rulička by nám stačila na sezonu

1 reakce

elvis78
elvis78 22.05.2024 v 19:30

něco jsem o tom slyšel ale ani nevim jak to vypadá. Much je všade hodně, ale zase kdyby nebyly tak co budou žrát ptáci, že Já prostě zastavím, napijuse flusnu do hadru nebo naleju vodu a čistim. Mám mikrovlákna z práce, plnej kufr

• Hříchy pro pátera Knoxe

https://www.youtube.com/watch?v=MExXvulSTyY Včera jsem hřešil, prý. Dovoli jsem si dopoledne ujet na motocyklu. Trasa byla taková, že návrat měl být odněkud tak abych projel v Boleslavi kolem Pirkova sanatoria na Dobrovi

Vloženo: 06.06.2024
    Uskutečněno: 06.06.2024
  • Havanská ulice. Praha cíl- fotky z wiki

Táto, já chci jet na rovnátka na motorce, říkám, ok :-DD tak abychom tam na devátou byli, počasí super, ale časově jsme to o 16 minut nedali. Ale cesta byla výživná a po dlouhé době jsem to vzal přes Kersko , Semice kd

Vloženo: 28.05.2024
    Uskutečněno: 27.05.2024
  • Ventily, filtry, olej a vlčí mák u Nymburka

Tak jsem se včera vrhnul na seřízení ventilů, výměnu svíček , vypuštění teplého oleje, který mimochodem nebyl vůbec špinavý, vypadal skoro jako nový, výměnu vzduchového a olejového filtru. Dolil jsem 4 litry kastrolu ale

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.05.2024