MV Agusta Turismo Veloce 800 (2015)

Vlastník SLAY
Vloženo 23.5.2023
Aktualizováno 12.6.2023

Vloženo: 09.01.2024, Uskutečněno: 10.01.2024, Stav tachometru: 14005 km, Zhlédnuto: 294x

Relativně větší servis před letošní sezonou Po nedobrých zkušenostech se značkovým servisem i při banálních věcech,jsem se rozhodl udělat to tak říkajíc svépomocí tedy za pomoci podrobného servisního manuálu,kamaráda a dobře vybavené dílny.MV má svá specifika jako třeba odvzušnění zadní brzdy,nastavení odpružení zadního kola.Přístup ke svíčkám naprosto šílený.Ovšem výměna vzduchového filtru jednoduchá nádrž ani nemusí dolů.
Výměna svíček -NGK laser Iridium.olejový filtr Hiflo olej AGIP Eni Ride Racing 5W -40,taky specifikum MV udává množství náplní v kg .Chladící kapalina MOTUL Organic -červená.Výměna brzdové kapaliny včetně spojky Motul DOT 5.1.Vzduchový filtr jsem zvolil sportovní BMC.Nastavení odpružení zadního kola do režimu Sport.Baterie se netváří zrovna v dobré kondici takže asi mě čeká výměna .
No a teď už jen čekat na jaro nebo příznivé počasí.

• Jaro 2024

Jaro podařené ,stěžejní akce jara Memoriál Pavla"Zamyho " se také podařila i přes trocha vody.Vyrazili jsme okouknout chebské přehrady Skalka a zatopený most na Jesenice ten tedy vyčnívá nad hladinu.Další akce byla sejf

Vloženo: 19.06.2024
    Uskutečněno: 29.05.2024
  • MEMORIÁL PAVLA "ZAMYHO" 2024 13 ROČNÍK

Už po 13-nácté jsme uskutečnili 3 denní trip na Vysočinu jako vzpomínku na našeho tragicky zemřelého kamaráda Pavla který už brázdí jen nebeské silnice.Letos jsme vyrazili v 9 kouscích.Počasí nebylo zrovna ideální ale n

Vloženo: 11.06.2024
    Uskutečněno: 24.05.2024
  • výměna přední pneu + výlet

Přední pneu ukončila svoji éru ,přezuto na Brigestone Batlax 023 GT -je to taková zkouška původně jsem chtěl jít opět do Pirelli Angel GT odzkoušené na předchozích moto ke spokojenosti ,ale nakonec jsem se rozhodl pro ex

Vloženo: 21.05.2024
    Uskutečněno: 21.05.2024