Honda CB 650R (2023)

Vlastník mta
Vloženo 17.7.2023
Aktualizováno 17.7.2023

Konec sezóny vleže

Vloženo: 29.12.2023, Uskutečněno: 29.12.2023, Stav tachometru: 3500 km, Zhlédnuto: 293x

Sezónu 2023 jsem zakončil předčasně takovou chybou, že o ní raději psát nebudu .

Výsledkem bylo :
- řídítka nakřivo - nakonec byl jen do vrtule horní držák (upper holder)
- vylomená levá stupačka řidiče
- držák spojkové páčky, zrcátka, závažíčko a páčka spojky
- levý přední blinkr
- odřené plexi puig a některé boční plasty
- obroušený padák
- držák SPZ
- zlomený prst na pravé přední ruce a nějaké šlachy na dalším prstu

Mimo posledního bodu (to jsem nechal MUDrům) jsem nakoupil a přemontoval sám.
Na prašule to vyšlo jen trochu víc, než moje spoluúčast, kterou mám 10K.
Materiál došel skoro přesně v době, kdy už jsem mohl ruku trochu používat.
Vyměnil jsem i padák, který podle mne krásně zafungoval. Příště už nespadnu, ale kdyby, tak na pravou stranu, ten mi zůstal nový nepoužitý.

Jako bolestné jsem si k tomu koupil momenťák od Narexu.
A když už jsem se v tom rejpal, tak jsem
- nakoupil a namontoval zkrácený ocásek s držákem SPZ od DPMrace
- držák jsem si koupil od svého dodavatele zdravé výživy - Bernard, vlastní cestou
- držák na boční kufry SHAD systém 3P. Ještě s rozhodnu jestli SH23 nebo SH36, 36 se mi zdá móóc široké

Plus mi Ježoch naježil kameru MIO MiVue M700. Pro ni jsem musel rozdvojit kábl USB tak, abych napájel kameru i "navigační" mobil na řídítkách.

Teď ještě novou páčku spojky (spíš obě), vybral jsem si M-Style, ale tam mají zatím jen zelené - nejsem vodník, chci černé.
A protože umím zmastit i to co nejde , tak jsem
- strhnul imbus co drží plast. Finta s naražením torxu nefungovala (asi jsem se bál do toho pořádně majznout) tak jsem obroušeným pilovým listem dělal po desetinách drážku a to nakonec fungovalo.
- přehodil zadní blinkry. Nejdříve mne to pobavilo, ale pak jsem si to představil v silničním provozu a úsměv mi zmizel. Aby seděli barvičky na konektorech tak jsem je raději přemontoval vzadu.

Hned jsem to jel ozkoušet 27.12, proto je na fotkách motka pocákaná, bylo hodně kaluží.
Ze záběrů kamerky jsem nadšen , jen ji musím příště srovnat na horizont lépěji, záběry jsou lehce našmikmo.