BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 26.12.2023, Uskutečněno: 26.12.2023, Zhlédnuto: 278x

a protože je zima, ráno tma a večer taky, nic jsem nefotil. Potřeboval jsem na benzinku a pak do práce
Venku krásných 10°C před pátou ranní, takže proč ne, babeta je sice dobrá, na kole bych nestíhal a tak než abych trápil auto tak jsem se nasoukal do hadrů a vymanévroval osmdesátkama dveřmama motozykel na dvorek, naházel kufry, protože jí sluší , batoh se žrádlem na záda a fííí přes město na Molku- zavřeno, fí zase přes město na dnes už Orlen, tam pořídit potřebné , naskočit na nastartovaný stroj a fí do práce. Po práci projížďka přes město, kontrola hladiny Labe, lepí se na mě nedočkavec v Kodiaku i když jedu přes 50, říkám si, podívám se do Poděbrad jak maj osvětlený náměstí a jak je vypadá Labe u zámku, jak je na tom voda v Polabci nebo na Zámostí
Kruháky obkružuji pomalu protože mám určitě ztvrdlý gumy a někde je vlhko jsem nějakej gumovej a zesláblej asi nastupující angýnou a nehodlám se z Kodiaqa posrat.
za Nymburkem sice tahám za heft na vyšší rychlost, předjíždím nějakou kraksnu a Kodiaq taky ale mizí mi ve zpětném zrcátku, v Kovanicích ho mám zase na prdelií, ve Chalovicích mu dochází asi trpělivost, 60 km/h mu nestačí a tak předjíždí a letí pryč, na obchvatu, na kruháku v PDY v Přední Lhotě žádný blinkry nic, to se dneska nenosí, že a já točím do Poděbrad. Louky před jízdárnou pod vodou, Labe plný vody, ale ještě furt v pohodě, Náměstí krásně osvětlené, projíždím jej a jedu přes Rigrák, k Nádraží, nikde ani noha, jedu dál kolem Penáče, Zemědělky a zpět kolem mlékárny Milko a přes Velké Zboží , Babín, dom. Krásných asi 25km dnes. Je pravda že teď dost douká takže to nebylo tak klidné jako poránu. Rukavice jsem měl starý kožený rozdrbaný Nazrany a helmu starou Lidl a proč to píši? Protože ježíšek mi přinesl dvoje nové rukavice ze Švédska a helmu z Opavy. Šetřím si to na normální slunečný den abych to řádně otestoval
přilbu jsem chtěl původně šedou ale v reálu se mě nelíbila tak byla výměna, moc dobrá služba, rychlý bez remcání a nic mě to nestálo, jen jsem nahlásil kód na pobočce zásilkovny
edit:
když to shrnu, každá byť krátká jízda na motorce je pro mě zážitek, emoce a jak to má starý gumy tak se to navíc chová zvláštně na zaflastrovanejch úsecích s kolejemi, motorka se pode mnou mele, naklání se doleva a pak zase cukne doprava podle toho jakej flastr přejíždím, a připadám si že jedu na koni, na zvířeti

elvis78 (138) napsal 28.12.2023 v 17:08

p.s.: jinak rukavice jsem chtěl nabrat také v Opavě, taky dvoje, ale tak dlouho jsem otálel až moje velikosti těch co se mi líbily, vyprodali. Tak jsem zkusil Švédy a zkusim zas, boty a pak asi letní bundu

Clint. (77) napsal 28.12.2023 v 16:46

To je dobře, že ježíšek nezapomíná na dobré lidi a máš naprostou pravdu, nemusí být vagón kilometrů, radost udělá i krátké svezení

1 reakce

1 reakce

elvis78
elvis78 28.12.2023 v 12:26

dík

• Sprej na hledí a vosk na kožku

Tak jsem koupil vosk na kožený věci a ihned očištěnou bundu před poslední projížďkou ošetřil, krásně to voní a je to příjemné na ručky. Od Motulu jsem koupil sprej na plexi. Myslím že to jsou vyhozené peníze. Voda udělá

Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024
  • Větrník

EDIT: Dole upraven text a číslo silnice ze Slavonic Včera dopoledne jsem strávil kopáním prohlubně na bazén, samozřejmě hlína plná skla, kusů cihel, kořenů po keřích a po 50ti letém smrku co jsem sťal a i když včera fou

Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 15.05.2024
  • tour Jižní Čechy

ve čtvrtek doma ohlašuji, po vyspání se z noční v pátek jedu odpoledne moto výlet. Směr byl vymyšlený jen do Ledče nad Sázavou, tam koukám do mapky a říkám si, jak daleko to je do Telče, koukám, jen 76km, no tak jedém B-

Vloženo: 11.05.2024
    Uskutečněno: 10.05.2024