Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník Clint.
Vloženo 28.3.2023
Aktualizováno 28.5.2024

Vloženo: 18.12.2023, Uskutečněno: 18.12.2023, Stav tachometru: 48850 km, Zhlédnuto: 279x

Tak zaprvé, podařilo se vyměnit mnou zničené gufero!!! Bylo třeba odzkoušet, jak jinak, než jízdou……
Za druhé, kdo by nechtěl
Za třetí, dostal jsem k narozeninám airbagovou vestu a jak jinak, než opět zkusit.
Takže jsem vyhlížel, opět jak hladovej vlk kozu, počasí. Dnes předpověď 8 stupňů na Lipně, což skutečnost většinou naproti předpovědi je tak o 4 stupně méně. Dnes realita 10 a během dnešních cca 200km jsem viděl nejvíc 13!!! Chvílemi jsem si připadal, ne jako v prosinci ale jako v dubnu, teplý vánek, slunečno, sucho…….jak kde, tedy. Chvílemi opravdu půlky stažené. Ale nakonec přešťastný- gufero těsní vesta úplně cajk, nijak nepřekáží a je pohodlná, jak kdybych ji vůbec neměl, (nevím o ní), no a svezl jsem se výsostně Takže zase bude číhačka na kozu, ehm…. tedy na počasí. Zatím všem přeji bohatého ježka a pohodu do nového roku, nejen v sedle našich miláčků……

jiřus69 (11) napsal 22.12.2023 v 09:29

Tobě i synovi přeji spoustu společných pěkných zážitků na cestách v roce 2024.

1 reakce

Clint. 22.12.2023 v 10:04

Děkuji ti, tobe taky pohodove svatky a uspech do noveho roku:)

horak.r72 (1) napsal 20.12.2023 v 19:02

Tak to je super, že se dílo podařilo a Stromek zase slouží jak má . Tobě, Tvé rodině i všem motorkám v domácnosti klidné svátky a bohatáho motorkářského ježíška a do nového roku spoustu šťastných kilometrů kolama dolů . R

1 reakce

Clint. 20.12.2023 v 20:06

Tobě a tvé rodině taky, Hezké svátky a pohodu do nového roku

elvis78 (140) napsal 18.12.2023 v 19:54

Boží
ty tak vysoko a tak teplo, já v polabské nížině a klendra

Jinak ty pohledy od Lipna znám, byli jsme v penzionu u Medvídků na svatební cestě, tak jsme to tam s kolama prošmejdili
p.s.: na jídlo jsme ale jezdili do vojenské zotavovny, u Medvídků to rozhodně nebyl kulinářský zážitek

Klidné a pohodové svátky

3 reakce

Clint. 19.12.2023 v 09:04

Nebo to kuchař pochopil:):)

• Servis/prodej

Tak opět klasika servisních úkonů, olej, filtry a také přišel čas na kontrolu ventilových vůlí. Olej apod. jsem si opet udelal sám, na ventili jela do Prahy do mého oblíbeného Mot Artu. Zde proběhli všechny potřebné úkon

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024
  • Soukromá letecká sbírka Libořezy

Během celého roku si ukládám v mapách místa, které mě někdy, nějak zaujali, ať už, že jsem si po mapě jen tak hledal cíle pro někdy, nebo jsem o něčem slyšel, viděl, četl a pro později si ukládám tyto cíle do map a pak,

Vloženo: 15.04.2024
    Uskutečněno: 15.04.2024
  • Řetězovka D.I.D

Nevím, kolik měla řetězová sada najeto předemnou, ale já s ní najel 29tis km. Tak proběhla výměna z důvodu nerovnorměrného vytahání. Myslím, že s D.I.D neudělám chybu :-DD https://youtu.be/g6vGxqK8Qnk?si=BPWcC1SIzlO

Vloženo: 12.04.2024
    Uskutečněno: 12.04.2024