BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 11.11.2023, Uskutečněno: 11.11.2023, Zhlédnuto: 58x

příjezd se synky do Lysé v 8:30, pohledem na hlavní štráse je vidět že u hlavního vchodu je fronta jako prase, bereme to ulicí u nádraží k druhému vchodu kde je jedna baba na kase a taky fronta ale odsejpá to. Procházíme všecko, krásný věci, někde i dobrý ceny ale musí se hledat a nekoupit hned u prvního prodejce. Malej si vybral 3 autíčka, velkej Montex klíč (kost).výstaviště opouštíme před 11tou hodinou hlavním vchodem a procházíme kolem stále trvající fronty. 1kasa, to pořadatel opravdu nezvládl...
Jinak jsme viděli spoustu krásných věcí, já si připomněl dětství a tak, měli tam i stavebnice Montex, starý vláčky, starý hračky ale i nový od Kaden atd. Prostě pro chlapy to je moc dobrá relaxace. 150,- vstup osoba, děcka do 150cm gratis
Mě zajímal stánek Jawy, RE a MotoKenny, kde měli krásně udělanýho novýho péráka podle mého gusta topka !!! Na stánku Jawa byl i samotný výkonný ředitel Jiří Kraft, který neváhal odpovídat na dotazy lidí
když jsem viděl aukční pětistovky od Jawy, říkám si že by indové mohli vyrobit rovněž třeba 650tku nebo 500tikuli po vzoru OHCéčka
EDIT. to co jsem nefotil bylo to nejdůležitější asi: desítky stánků s náhradními díly na auta i motocykly, sedláři, nářadí, použité díly, torza motocyklů, auta, nové ND i repliky, spotřebák , sedla, chromy, starý helmy, oblečení jakýkoliv, pak různý hračky a cetky ale starší a taky i novější. Jediný co mi tam nesedělo byla paní která se vnucovala s nějakým čističem na brýle..byla vlezlá jak otrapy v supermarketech s voňavkama

elvis78 (138) napsal 11.11.2023 v 16:38

jo, je to akce pro hlavně teda spíš asi kluky, automobilisty, motorkáře a i cyklisty, retro věci ale i nový věci

DejvGSR (52) napsal 11.11.2023 v 15:00

Super akce.

Kawalumpik (11) napsal 11.11.2023 v 14:54

Pěkné fotky. Asi opravdu zajímavá akce.

Kočičinka (6) napsal 11.11.2023 v 13:51

No ty kráso, spadla mi čelist, hlavně ke konci fotogalerie

• Sprej na hledí a vosk na kožku

Tak jsem koupil vosk na kožený věci a ihned očištěnou bundu před poslední projížďkou ošetřil, krásně to voní a je to příjemné na ručky. Od Motulu jsem koupil sprej na plexi. Myslím že to jsou vyhozené peníze. Voda udělá

Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024
  • Větrník

EDIT: Dole upraven text a číslo silnice ze Slavonic Včera dopoledne jsem strávil kopáním prohlubně na bazén, samozřejmě hlína plná skla, kusů cihel, kořenů po keřích a po 50ti letém smrku co jsem sťal a i když včera fou

Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 15.05.2024
  • tour Jižní Čechy

ve čtvrtek doma ohlašuji, po vyspání se z noční v pátek jedu odpoledne moto výlet. Směr byl vymyšlený jen do Ledče nad Sázavou, tam koukám do mapky a říkám si, jak daleko to je do Telče, koukám, jen 76km, no tak jedém B-

Vloženo: 11.05.2024
    Uskutečněno: 10.05.2024