BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 23.10.2023, Uskutečněno: 23.10.2023, Zhlédnuto: 38x

včera v práci jsem si naplánoval dnešní den takto:
dopoledne kontrola hub v lese, jestli už lezou nebo jak to bude a pak výlet
takže pár hub teda bylo, nakonec jsem je i očistil a nakrájel a to mě zdrželo takže jsem vyrazil až na třináctou hodinu. Benzin jsem tam měl nakonec na cca 120km.
Trasa byla jasná, Nymburk, Dvory, Čilec, Straky, Zbožíčko, Milovice, Benátky, Byšice, Mělník, Štětí, Roudnice, Libochovice, Hazmburk, Most, Litvínov, Fláje, Moldava, Hrob, Dubí, Děčín už ve tmě, Nový Bor, Česká Lípa a dom. Hladový voko se mi rozsvítilo někde před Libochovicema ale do Mostu to jen tak tak dalo, na ex Benzině jsem tentokrát vzal normální 95 oktanovej, protože podle Martina Vaculíka ze Světa motorů má 96,7 oktanů. Nakonec jsem to ani na výkonu nepocítil, za to v portmonce ano? 37,90,- ku 45,-
jediná změna plánování cesty nebo spíše neplánování o proti minule byla v tom, že chci dojet do legendární úvraťové železniční stanice na horské trati Most-Moldava a tou je vysoko posazená žst. Dubí,...
no jo, jenže já jsem popleta, tak jsem myslel že tou stanicí je Hrob, no tak není, takže dál do Dubí, kde jsem nikde neviděl směrovku na nádraží až na výjezdu jsem se zeptal jedné slečny která akorát tatíkovi vystoupila z auta a poradila mi že jedu správně a že to je odbočka vlevo za obcí Dubí, jinak odbočka je ze super silnice č.8 která vede na Cínovec. Tak jsem to s velkou slávou našel, nafotil a mazal na Děčín. cestou byly výhledy na České středohoří a bylo tak krásný nebe, jenže ve výhledu na focení překážely buď stromy a nebo domy tam kde byl asi před nedávnem výhled(už tam jsou satelity). Hrůza jak se všude roztahují obce

377,6km najeto, kdyby bylo dýl světlo, natahnu to do němec a nebo přes Sněžník a Hřensko.

technika:
Motorka má skvělej zátah, předjíždí se s ní skvěle, už vím co je za problém, mám vůli v lanku, musim jej přitahnout a nebudu muset ručkovat po plynu a líp se mi s tím pak řadí, naprosto hladce.
Světlo už mám seřízený docela dobře.
A taky přišla ta závada ABS,,,
tak uvidíme. Každopádně to neÁBéeSuje
edit: včera jsem to jel testnout po krámech jestli se to neprobere, jelikož se sekají uhlíky na servu ABS a ejhle, vono to zase ábéesuje

Milan1963 (277) napsal 24.10.2023 v 21:24

Hezké, počasí i fotky se povedly !

elvis78 25.10.2023 v 08:17

dík

SLAY (838) napsal 24.10.2023 v 21:00

Pěkná štreka ,tyhle místa mám mám rád a projetý i několikrát ročně.A foto č.13 ikonický strom spíš teda co z něj zbylo ten přežije všechno leta stejnej prvně jsem se tam fotil ještě když jsem měl FZ 750 a to je nějakejch +/-17-18 let Navedl jsi mně na myšlenku udělat tam foto po 20 letech dík

elvis78 25.10.2023 v 08:17

NZ ten strom je boží, líbí se mi ty místa tam nejvic, jaký je tam rozhled a klid. Mezi Poděbrady a Chvalovicemi směr ty poděbrady je vpravo v poli hned po vyjetí na 1/38 taky ikonický strom, myslím že to je hruška a v zimě a nap podzim je tááák fotogenickej, někde ho mám nafocen

Kočičinka (6) napsal 24.10.2023 v 18:04

Tak marně přemýšlím jestli jsem tama jela k Jizerkám, hlavně pod tim mostem a přejezd

elvis78 25.10.2023 v 08:14

mlad paní, jestli jste jela od vás tak to tento asi ne, nebo jsi dělala okruh? Oni ty ocelový mosty nejsou jen v Krušných horách ale i v Jizerkách či Krkonoších taky přes cestu

DejvGSR (52) napsal 24.10.2023 v 17:35

Jsi ďábel. Je vidět, že ti brambora sedí. Krásná místa, krásné fotky.

elvis78 25.10.2023 v 08:12

těch 80kw o proti 62,5 je sakra znát

Hyacint (42) napsal 24.10.2023 v 13:50

Pěkný fotky. Hlavně ta úvrať v Dubí.

elvis78 24.10.2023 v 16:18

ta úvrať je boží, našel jsem videa jak tam pár vagonů obsluhovaly 3x Štokry a pak tam právě jeden tendr vykolejil protože pražce neunesly tu váhu jak byly shnilý

Kawalumpik (11) napsal 24.10.2023 v 10:21

Hezké fotky. Já už letos skončil a už se jen vrtám a vrtám.

elvis78 24.10.2023 v 12:46

Dík.já musim dělat, hlídat a když už mě to všechno štve a vim že bude pěkně tak musim jezdit

ndravec (25) napsal 24.10.2023 v 08:05

Hezký výlet. Já bych teda kdybych vyjel v jednu odpoledne a vím, že v šest už je skoro tma nikam takhle daleko bych už nejel. To jsem z Mladé Boleslavi. Jsi dobrej . Včera bylo hezké počasí. Taky jsem myslel, že to na chvíli vytáhnu, ale jiná práce měla přednost. Bohužel.

elvis78 24.10.2023 v 08:52

Když vím že za světla dojedu tam kam jsem chtěl a kousek zpět, tak mi to nevadí.
A to tak je vždy.
Manželka mi do toho hodila vidle že houby čistit a krájet nebude ale smaženici udělala a houby do sebe nasála... no koment no a proto jsem jel pozdějš,
ale jak jsem se objevil u Hazmburku tak jsem měl radost. Bylo furt krásně, akorát trošku opar na rozdíl od středních čech. A taky jsem za to víc tahal než když jsem jezdil na osmikilu.

MartinXL650V (174) napsal 23.10.2023 v 23:34

Pěkný fotky
Na tu vůli bacha - má tam nějaký ten mm vůle být, tak jí nezlikviduj úplně.

2 reakce

elvis78 24.10.2023 v 08:47

jenže zase nesmíš mít vůli takovou abys nedokázal otočit heft doplna. Vím že tam musí být vakl tak jako na lankách když jsou jimi ovládané spojky. Tady je teda už kapalinová ale na osmikilu je taky předepsaná vůle. A tu vůli u plynu už stahoval servisák když jsem byl na checking ale ještě by chtěla. Je tam velký krok

• Sprej na hledí a vosk na kožku

Tak jsem koupil vosk na kožený věci a ihned očištěnou bundu před poslední projížďkou ošetřil, krásně to voní a je to příjemné na ručky. Od Motulu jsem koupil sprej na plexi. Myslím že to jsou vyhozené peníze. Voda udělá

Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024
  • Větrník

EDIT: Dole upraven text a číslo silnice ze Slavonic Včera dopoledne jsem strávil kopáním prohlubně na bazén, samozřejmě hlína plná skla, kusů cihel, kořenů po keřích a po 50ti letém smrku co jsem sťal a i když včera fou

Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 15.05.2024
  • tour Jižní Čechy

ve čtvrtek doma ohlašuji, po vyspání se z noční v pátek jedu odpoledne moto výlet. Směr byl vymyšlený jen do Ledče nad Sázavou, tam koukám do mapky a říkám si, jak daleko to je do Telče, koukám, jen 76km, no tak jedém B-

Vloženo: 11.05.2024
    Uskutečněno: 10.05.2024