BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 05.10.2023, Uskutečněno: 05.10.2023, Zhlédnuto: 52x

myslel jsem že mezi nočníma v sobotu pojedu s bratrem do Dolní Lipky, protože tam bude centrum oslav 150let železnice, ale nakonec jistota s počasím moc nebyla a tak jsem dneska odpoledne vyrazil na Orlickoústecko. Opět, jak jinak až pod Andrlův chlum, to je tam v tom lese, jezdí se tam závody do vrchu.
Trasa klasika, motanice přes Poděbrady, Opolany, Sány, Radovesnice II, Krakovany, Hlavečník, Kladruby, Řečany a pak Přelouč až Choceň(zadem kolem depa), Brandejs,Ústí nad Orlicí, Andrlův Chlum, zpět do Ústí, z Ústí konečně průjezdnou silnicí č.315 zpět do Chocně, tam ale směr Peliny a směr penzion Mítkov a proč? Protože tuhle jsme jeli s kolama do Ústí a pak 140km dom po svejch. Je tam suprová cyklostezka. vřele doporučuji, na čepu mívají Choceňský Splávek . No a od Mítkova zase domů.Ve tmě jsem bohužel bloudil mezi Kladrubama a Chlumcem, nakonec jsem trefil, 314 km namotáno. Světlo svítilo strašně dolů, doma na dvorku jsem zjistil, že kdybych za něj vzal tak ho asi normálně přizvednu, protože žádnej tisícihran ho nefixuje. Tak teď už ho mám zvedlý
Jo, epizodka byla se srnčím,. dva mladí, párek, uprostřed silnice srna a srnec ve škarpě, ona se rozhodla mi vyklidit cestu a frajer mě přímo před rypák zase na duhou stranu, pak ještě několik srn ale nejlepší zážitek byl s trofejním daňkem, poklidně mi přešel přes cestu a byl jsem mu evidentně tam no u... pod oháňkou. Daňka jsem nikdy na volno nepotkal. Vždycky to bylo v Jabkenické oboře a nebo Žehrovské oboře.
Návrat 21:00 a pak seřizování světla.
p.s.: pravá ruka z plynu mě blolela i tentokrát, ale protože jsem měl silný rukavice nazran tak to bylo lepší než v těch slabších, to mě brněly prsty

Kočičinka (6) napsal 06.10.2023 v 10:26

Nedržís teď plyn jinak? Víc nakloněné zápěstí nebo vybočené? Ona ta ruka bude zvyklá na určitý úhel, mě se taky ptali jak to dokážu udržet 300km taky občas brni prsty ale ruka nebolela jen to mý rameno zamrzlý když ji točím jinak

3 reakce

elvis78
elvis78 06.10.2023 v 11:06

jo tak se daj sehnat nový návleky. příští týden pořeším

• Sprej na hledí a vosk na kožku

Tak jsem koupil vosk na kožený věci a ihned očištěnou bundu před poslední projížďkou ošetřil, krásně to voní a je to příjemné na ručky. Od Motulu jsem koupil sprej na plexi. Myslím že to jsou vyhozené peníze. Voda udělá

Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024
  • Větrník

EDIT: Dole upraven text a číslo silnice ze Slavonic Včera dopoledne jsem strávil kopáním prohlubně na bazén, samozřejmě hlína plná skla, kusů cihel, kořenů po keřích a po 50ti letém smrku co jsem sťal a i když včera fou

Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 15.05.2024
  • tour Jižní Čechy

ve čtvrtek doma ohlašuji, po vyspání se z noční v pátek jedu odpoledne moto výlet. Směr byl vymyšlený jen do Ledče nad Sázavou, tam koukám do mapky a říkám si, jak daleko to je do Telče, koukám, jen 76km, no tak jedém B-

Vloženo: 11.05.2024
    Uskutečněno: 10.05.2024