Triumph Street Triple R (2013)

Vlastník Pajoš.CB
Vloženo 21.8.2023
Aktualizováno 9.1.2024

Vloženo: 27.09.2023, Uskutečněno: 27.09.2023, Stav tachometru: 38306 km, Zhlédnuto: 31x

Od koupě Triumpha jsem pořád nebyl spokejný s předními videlmi. Neustále se chovaly jinak než zadek. Nejdříve to bylo špatné naklikání od předchozích majitelů, potom se zase projevilo, že vidle šly z těžka (suché prachovky a gufera) ale já pořád cítil, že to není ono. Zkušel jsem to všelijak donastavovat aby byla motorka v balanci se zadkem už to bylo celkem ok, ale dle servisního manuálu to bylo úplně mimo. Tipoval jsem na špatnou hustotu oleje ale nakonec diky youtube kanalu Dave Moss jsem zjistil, že bude špatně nastavený nastavovač odskoku. Oveřil jsem si to a bylo jasno. Dnes jsem tedy vidle rozdělal a opravdu prava vidle špatně, takže vidle se mezi sebou přetahovaly. Někdo kdo dělal olej+gufera+prachovky udělal chybu při montáži. Dle manuálu jsem nastavil a už je to ok. Jsem rád, že se to vyřešilo, protože jsem neustále vymýšlel čím by to mohlo být. Nyní klid na duši Jelikož nemám High Tech vercajk na vidle, tak narychlo stahovák z kousky jasanového odřezku a kurty, 100% funkční.

Od minulého zápisu proběhly taky nějaké výjezdy, tak třeba Jeseníky a ECCE Homo s Tomem MT09 a Renďou KTM1090.

• Okruhy, servisy a cesty do práce

Prvních 2000km sezóny a dva opakované servisy. V zimě dělané gufera ve vdilích na jedné straně začalo téct výrobce Tourmax. V ABmoto mi doporučili vzít K-tech přímo pro vidlcie KYB. Už pár takových případů měli, vyměněno

Vloženo: 05.06.2024
    Uskutečněno: 05.06.2024
  • Nové pneu B s21

Přezvouval jsem dříve než jsem počítal, ale jsem nesmírně rád, protože je to sakra rozdíl Pirelli Angel ST vs Bridgestone s21. Po přezutí jsem měl v plánu hned jet na Třinecký okruh jenže počasí nevyšlo jak měl. Odpoledn

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 06.04.2024
  • Prvních letošních 800km

Tak nějak jsem vyjížděl když se udělalo trochu hezky a postupně se to nasbíralo, hlavní cíl by co nejdříve dojet staré gumy. Mezi tím jsme se s bandou z práce byli podívat na motosalón, kde jsem se těšil na Triump Str

Vloženo: 02.04.2024
    Uskutečněno: 02.04.2024